7.12
2018

В Олександрії, як і в усій Кіровоградській області, справжня газова катавасія. Змінився постачальник газу для населення. Відтепер, за газ спожитий з 1 листопада 2018 року споживачі мають платити новому постачальнику на нові рахунки. Відповідні бланки вже отримала більшість олександрійців за своїми адресами – методом всунули в двері.

Piccy.info - Free Image Hosting

Хто бачив, хто не бачив ці папірці у свої дверях та поштових скриньках, або й просто не звернув уваги та пішов платити за старими реквізитами, проте з 1 листопада постачання природного газу для потреб населення на території Кіровоградської області здійснює «Нафтогаз України», а не ДП «Центргаз», як це було раніше. За газ, спожитий до 31 жовтня 2018 року, населення Кіровоградської області має сплачувати на користь бувшого постачальника ДП «Центргаз», інформує Гречка. Ті, хто помилково заплатив за спожитий в листопаді газ “Центргаз”, мають звернутись до підприємства і написати відповідну заяву про помилкове зарахування коштів, аби отримати кошти назад.

За словами заступника директора філії  ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» у м. Кропивницькому Сергія  Дробка, зміна постачальника відбулася згідно відповідної Постанови Кабміну, яку він видав 19 жовтня.

Колишній постачальник ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз» втратив право придбання природного газу у НАК «Нафтогаз України» для подальшої реалізації. Новій постачальник пропонує всім абонентам укласти з ним договір. Ознайомитись з умовами Договору можна на офіційному сайті НКРЕКП, сайті Постачальника за адресою: http:www.naftogazpostach.com.

Piccy.info - Free Image Hosting

Слід зазначити, що чітко визначеного терміну підписання договорів з населенням немає. С.Дробко говорить, що заяву можна передати через когось: особиста присутність не є обов`язковою.

Що ж до боржників за минулі місяці, то ДП «Центргаз» не закривається і продовжує працювати. Буде здійснюватись ціленаправлена робота з боржниками. Тому в будь-який час можна звернутися в ДП «Центргаз» для проведення звірок і розрахунків по завершенню співпраці з цією організацією.

Як відбувається наразі оплата за спожитий газ? За газ спожитий в листопаді і надалі треба платити ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Україна», за реквізитами:

МФО 323475
Філія КОУ АТ «Ощадбанк»
р/р 26035300710309
Філія ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Україна» у м. Кропивницькому
ЄДРПОУ 42472294
Призначення платежу: Оплата за газ; Особовий рахунок (9 символів); ПІБ; Адреса; Попередні показники лічильника; Поточні показники лічильника; Період оплати.

Підготувала Ірина Кошкіна

, , .

Один комментарий

  • Наталья пишет:

    Цікаво про боржників Центрогаз не забуває, а хто ж поверне ті кошти, які являються переблатою і в які терміни.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень