19.07
2024

44 роки подружнього життя відзначає 19 липня сім’я Любові Андріївни та Сергія Івановича Стадніків. Топаз – чудовий і дуже гарний камінь. Йому приписують властивості покращувати самопочуття і наповнювати життя оптимізмом. Кришталево чистий і прозорий, топаз символізує відносини між чоловіком та дружиною, які пройшли випробування часом. Його колір може змінюватися. Іноді він здається жовтим, іноді небесно-синім, що можна порівняти із сімейним життям, яке також не буває рівним і однотипним.

… Сергій та Люба жили на сусідніх вулицях у Новопилипівському мікрорайоні. Люба – на Макаренка, Сергій – на Шмідта (сьогодні – Миколи Хвильового). Люба навчалася на другому курсі Олександрійського педагогічного училища, і коли вона їхала складати екзамен, в автобусі її зачепив Сергій: «Ти куди?». Люба розповіла. «Якщо складеш на відмінно, чекаю тебе з шоколадкою ввечері на вигоні біля трансформаторної будки». Люба засміялася – вона сумнівалася, що складе екзамен на відмінно. Проте саме так і сталося. Довелося дівчині виконувати обіцянку – купувати шоколадку і йти на побачення до Сергія. З того вечора вони стали гуляти в одній компанії, а потім і зустрічатися.
У січні 1980 року Сергій та Люба подали заяву на реєстрацію шлюбу, а влітку одружилися. Любу засватали за всіма нашими традиціями, весілля було багатолюдним, гуляли на двох вулицях в один день – у молодого та молодої. Весілля відбулося 19 липня 1980 року, у день відкриття Олімпіади. Тогоріч, особливо в липні, було багато весіль. А Сергій ледве не запізнився на власне: шукав букет для Люби – ромашки, які вона так любить. Знайшов. Здивуванням для нареченої стало і те, що Сергій збрив свої парубочі вуса.
Одяг нареченим шили на замовлення. Сукня нареченої і сорочка нареченого пошиті з однієї тканини. До речі, у цій сукні, яка за майже 44 роки не втратила білизни і привабливості, минулого року грала на сцені донька Любові та Сергія Стадників акторка народного аматорського театру під керівництвом Тетяни Бессмольної Наталія Волкова. А ще раніше ця сукня була нарядом Снігуроньки у дитячому садочку, де працювала Любов Стаднік. Весільний одяг цієї родини представлений на виставці, яка працює у Палаці урочистих подій. На ній можна побачити святкове вбрання наречених від 70-х років до сьогодення.
Родина Стадніків дуже дружна. У Любові та Сергія дві доньки – Наталія і Олександра, є онуки. Як святиню, зберігають в родині вишитий рушник, на який 44 роки тому ставали Сергій Іванович та Любов Андріївна, а згодом – їхні доньки Наталія та Олександра. На цей же рушник ставали батьки Любові Андріївни, коли урочисто відзначали у Палаці урочистих подій Золоте весілля – 50 років подружнього життя. Рушник для бабусі й дідуся стелили онуки. Це був справжній сюрприз для них.

Зараз Сергій Іванович і Любов Андріївна живуть у батьківському будинку. Тут, в оселі та на подвір’ї Любиних батьків, завжди було людно – спочатку приводили своїх друзів діти, а потім – онуки.
Секрет сімейного довголіття Любові та Сергія – взаєморозуміння, терпіння і любов.
44 роки разом пролетіли непомітно… Тільки люди, які вміють по-справжньому любити і цінувати один одного, поважати і берегти, залишаються разом на довгі роки. Проживши не один десяток років у щасливому шлюбі, чоловік і дружина з радістю згадують день, коли стали на весільний рушник. Є гарна традиція садити дерево у цю річницю, аби множилися щасливі роки разом, зростала і міцніла родина. Романтичну нотку у цю дату може внести відвідання місця, де зароджувалися перші почуття. І рідним не треба ображатися, якщо чоловік та дружина забажають провести цей день лише удвох. Це їхній день, і вони мають на це право. А гучне святкування можна перенести на 45-річний ювілей подружнього життя – сапфірове весілля.
Вітаємо Сергія Івановича та Любов Андріївну зі святом і бажаємо, щоб щасливому і міцному, дружному і по-справжньому багатому на добро їхньому Роду не було переводу, а були лише добробут, благополуччя, злагода, достаток і взаєморозуміння.


Олена Карпачова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень