Історії успіху від фотомоделі та блогера
Молодіжний простір «Другий поверх» організовує мотиваційні зустрічі, на яких молоді олександрійці, які живуть і працюють або народилися і навчалися в нашому місті, а потім переїхали до інших міст чи країн, розповідають історії свого успіху і дають слушні поради тим, хто лише починає свій шлях.
Четвертого грудня в юнацькій бібліотеці з олександрійськими учнями та студентами спілкувалися спортінструктор та фотомодель Ілля Маловік і викладач німецької мови, студент Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана Маґа. Точніше кажучи, спілкувався з ними ведучий Єгор Ющик, але усі присутні мали можливість долучитися до розмови і отримати відповіді на свої запитання.
Отже, Ілля Маловік – 29 років, випускник Олексанрійського колегіуму (Мультипрофільного ліцею) та Олексан-дрійського політехнічного коледжу. Здобув успіх і фінансову незалежність, працюючи моделлю за контрактами з українськими, європейськими та азіатськими брендами і будинками мод. Усе почалося років 10 тому, коли Ілля, який тоді жив у Дніпрі, потрапив в об’єктив фотографів, що знімали гарних людей на вулицях міста і викладали фото у паблік в соцмережі. Побачивши світлини, хлопця розшукали організатори конкурсу «Містер і місіс Дніпра» і запросили на безкоштовну професійну фотозйомку. «А потім закрутилося, – згадує Ілля. – Почали надходити пропозиції від фотографів. Через агенцію моделей я укладав контракти і працював у Туреччині, Чехії, Казахстані. Найдовше – два роки – у Китаї. Був обличчям декількох українських брендів, але залюбки підтримав би олександрійських виробників одягу». Щоб бути успішним, треба постійно розвиватися і вдосконалюватися, в тому числі і фізично, тож Ілля тричі на тиждень тренується у спортзалі і дотримується режиму. Раніше хлопець займався одноборствами, хортингом, рукопашем. Спорт дисциплінує, дає можливість змінити себе на краще і зміцнює.
На тілі Іллі – понад 20 тату. Перше зробив у 16-17 років. До цього часу, говорить, ніхто з його сім’ї не бачив жодного його татуювання, а роботодавці ставляться до малюнків на тілі лояльно – у деяких випадках вони навіть підкреслюють стиль та доповнюють образ.
Маґа (псевдонім) – 24 роки, закінчив клас із поглибленим вивченням англійської мови школи №9, після чого вступив до КНТУ, але, провчившись рік, залишив виш, адже, за його словами, там було дуже погане викладання англійської мови (на рівні В1, а в школі №9 – В2). На той момент хлопець уже зрозумів, чим хоче займатися. Батьки Маґи були проти, але це його не зупинило. Паралельно з навчанням працював на Хрещатику в магазині брендового одягу Армані – на роботу його взяли саме завдяки володінню англійською. Маґа вирішив переїхати до Німеччини, у Мюнхені познайомився з олександрійцями. За порадою друга став працювати за програмою Au Pair (на рівних правах -фр.) – коли молоді люди до 25 років можуть жити за кордоном, допомагаючи сім’ям піклуватися про дітей і поліпшуючи знання мови. За три роки в Німеччині Маґа змінив багато професій, допоки вивчив німецьку на рівні, достатньому для навчання. А потім успішно склав мовні іспити і став студентом Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана, де наразі вивчає комп’ютерну лінгвістику і штучний інтелект. Німецьку мову він знає на рівні С2 – краще, ніж значна частина німців. Загалом хлопець вільно володіє 5 мовами – окрім німецької, ще російською, українською, англійською та іспанською. Маґа веде YouTube-канал та акаунти в соцмережах, де викладає відео про те, як легко вивчити німецьку. На його ТіkТоk – понад 98 тисяч підписників. Максимальна кількість переглядів відео – 5 мільйонів. Він заробляє на монетизації контенту, а також оформив підприємництво на викладацьку діяльність. Індивідуальний урок мови від Маґи коштує 40 євро. «Якби я слухав батьків, я б не був там, де є зараз. Треба дослухатися себе і йти своєю дорогою, – говорить Маґа.
«Треба завжди пробувати, щоб дізнатися, підходить це тобі чи ні. Рух – це життя, а якщо сильно захотіти, можна і в космос полетіти», – доповнив Ілля.
«Такі зустрічі дуже потрібні молоді. Вони показують, що кожен здатен на успішну кар’єру і визнання. Головне – це наполегливість, працьовитість і трохи везіння. Недарма багато успішних людей – це вихідці з маленьких міст, які свого часу зробили крок назустріч мрії», – сказала заступниця міського голови Ірина Чемерис.
До речі, серед відомих олександрійців-наших сучасників – танцюрист Олександр Лещенко, блогер Сергій Лиховида, ведучий Володимир Такудіс (син Олександра і Тамари Лозових).
Олена Маріїнська
Залишити відповідь