19.04
2021

Сьогодні пенсіонери Кіровоградщини отримують пенсію як через банківські установи, так і через поштові відділення. Але… Ситуація знімиться з 1 вересня для тих, хто користується послугами саме поштарів.

Пенсіонери Кіровоградщини, які на сьогодні отримують пенсійні виплати через відділення АТ «Укрпошта» або з доставкою додому листоношами, мають до 1 вересня 2021 року самостійно обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати пенсій, (перелік додається – за посиланням: https://www.pfu.gov.ua/1906048-perelik-bankiv…/.

Якщо до 1 вересня 2021 року громадяни не зроблять вибір банківської установи, то надалі виплата пенсій здійснюватиметься через АТ «Ощадбанк», в якому буде відкрито поточний рахунок за зверненням Пенсійного фонду України. В будь-який час можна  буде змінити уповноважений банк.

У кого залишиться право отримувати пенсію вдома? За місцем фактичного проживання з 1 вересня 2021 року отримуватимуть пенсії та грошову допомогу окремі категорії одержувачів:

– особи з інвалідністю І групи;

– особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;

– особи, які досягли 80-річного віку;

– одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень