21.04
2021

Декілька днів тому до міської ради на моє ім’я надійшов лист від командира військової частини А3892, підполковника Володимира Бабаніна. У ньому йшлося, що бійцям 109 батальйону для якісного виконання завдань у зоні ООС та безпечного пересування потрібна допомога – у тому числі, й придбання легкового автомобіля.

Сьогодні я зустрівся із військовослужбовцем цієї частини, жителем Олександрії Андрієм Маркір’євим (Andriy Baloo). Він повідомив, що авто коштує близько 60 тисяч гривень. У цьому батальйоні служить близько 30 олександрійців. Нині бійці знаходяться в самому пеклі передової, тому транспорт їм життєво необхідний.

Це вже друге авто, на яке збирають кошти військові. На першу «Ниву» допомогли зібрати волонтери та небайдужі олександрійці.

Щоб оперативно придбати другу машину, 30 тисяч гривень виділить мій Благодійний Фонд Сергія Кузьменка «Турбота» . Решту суми, за моїм проханням, погодився додати мій добрий знайомий, депутат міської ради Андрій Давидовський. Він також передасть 30 тисяч гривень.

Таким чином, ми повністю закриваємо цю потребу. Дякуємо бійцям за захист! Разом – до перемоги!

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень