15.02
2016

Поки одні блокують дорогу російским фурам, інші перекривають трассу, бо самі проїхати не можуть. Так 12 лютого мешканці  Єланецького району в межах села Водяно-Лорине Миколаївської області перекрили рух по трасі національного значення Н14 “Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв”. Вони вимагають ремонту дороги, передає Укрінформ.

“Через поганий стан траси Н14 великоваговий транспорт пішов на Єланець, там дорога ще більш-менш, але вони і її хочуть добити. Тому місцеві жителі вирішили цього не допустити. На місце виїхали представники районної адміністрації”, – зазначив перший заступник губернатора Микола Романчук.,

Жителі сіл, розташованих по трасі Н14, кажуть, що практично відрізані від “великої землі”, бо дорога  зруйнована, автобуси не ходять. Вони не мають можливості виїхати за межі свого населеного пункту.

Протестувальники вимагають від влади забезпечити зараз, як мінімум, можливість проїхати автодорогою та відновити автобусне сполучення, а у весняно-літній період провести повноцінний ремонт.

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень