1.02
2021

Президент України Володимир Зеленський своїм Указом заснував стипендії для найкращих учасників ЗНО, а також премії переможцям учнівських олімпіад і гранти на навчання за кордоном. Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки ОДА Ельза Лещенко.

«Мова йде про стипендії для учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали найвищі результати. Також президент заснував премії для переможців всеукраїнських і міжнародних учнівських олімпіад із навчальних предметів, а ще – грантів на навчання за кордоном. Це буде дуже хороша мотивація для наших розумників», – сказала Ельза Лещенко.
Як повідомив у своєму влозі сам Володимир Зеленський, найкращі учасники ЗНО отримуватимуть щомісяця стипендію в розмірі 10 тисяч гривень, переможці всеукраїнських учнівських олімпіад – разову премію у 20 тисяч гривень, а переможці міжнародних олімпіад – 100 тисяч гривень.
Згідно з указом, Кабінет Міністрів має упродовж двох місяців розробити та затвердити порядки призначення й виплати стипендій, премій і грантів Президента.
Також уряд має передбачати у державному бюджеті України видатки на такі заохочувальні виплати.
Нагадаємо, у 2020 році на Кіровоградщині четверо випускників склали ЗНО на 200 балів із математики, фізики та історії України.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень