15.02
2019

Завдяки роботі державних виконавців Олександрійського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Кіровоградській області 20 злісних неплатників аліментів притягнуто до адміністративної відповідальності за несплату аліментів за ст. 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

120 годин суспільно корисних робіт боржники наразі відбувають в КП “Благоустрій”, КП “Ритуал” та при Головківській сільраді.
Станом на 13.02.2019 в Олександрійському міськрайонному суді перебуває на розгляді ще 27 протоколів про адміністративні правопорушення за ухилення від сплати аліментів.

Олександрійський міськрайонний відділ ДВС

коментарі 2

 • […] Источник: Олександрійський тиждень […]

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Допитливый пишет:

  Цікаво, а як із цим у “буржуазній Європі”?
  Бо у нас же деформовані поняття прав людини, втручання у особисте життя…людина – первинне, держава – для людини, а не навпаки!
  Там теж примусові роботи, позбавлення виїзду за кордон, водійських прав, субсидії для усього домогосподарства? Мо, кастрірують, налисо стрижуть, трафаретку гвоздіками на спину прибивають?)
  Якось би хотілось покластись на загранічний опит і практіку, а не тіко свою національну самоідентичну ісключітєльность в перемешку з мудрими законотворцями і мінюстом))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень