15.04
2021

Майже 100 тонами металу заармують будівельники міст через річку Синюха поряд із Новоархангельськом у рамках ремонту дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Траса є частиною дороги М-30, яка будується до 30-річчя Незалежності за програмою «Велике будівництво».

«На ділянці виконавці робіт монтують бортовий камінь, укріпляють конуси, проводять фрезерування старого покриття і влаштовують дренажний шар. Також триває підготовка до встановлення деформаційних швів», – уточнили у Службі автомобільних доріг області.
Ремонтні роботи на об’єкті планують завершити у серпні.

Будівництво дороги триває у дві зміни і під реверсним рухом, тому водіїв просять бути уважними за кермом, особливо – у темну пору доби.

Як повідомлялося раніше, в межах Кіровоградської області дорогу М-12 Служба автомобільних доріг відновить по всій протяжності разом із усіма штучними спорудами.
Протяжність автодороги М-30 складе 1392,3 км – зі Стрия Львівської області до Ізвариного Луганської. Нова магістраль з’єднає дві існуючі дороги міжнародного значення М-12 (Стрий-Тернопіль- Кропивницький-Знам’янка) та М-04 (Знам’янка-Луганськ-Ізварине).

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень