21.12
2018

Сьогодні до аеропорту «Бориспіль» прилетіли два перші багатофункціональні французькі вертольоти Airbus Н-225 Super Puma в рамках в рамках Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС України. Один отримала #НГУ, інший – передано ДСНС України.

Національна гвардія за умовами контракту отримає 12 таких машин. За словами фахівців, Н225 володіє найвищими в галузі характеристиками швидкості, дальності польоту, завантаження та надійності в категорії 11-тонних дводвигунових машин. Характеристики цього гелікоптера повністю відповідають завданням, що виконує Національна гвардія.

Основними завданнями літальних апаратів Airbus в Нацгвардії буде переміщення особового складу і техніки для проведення спеціальних операцій, але і багатопрофільне використання під час надзвичайних ситуацій.

Військовослужбовці олександрійської військової частини № 2269
поки що неофіційно підтверджують, що незабаром такі гелікоптери стануть до них на службу.

Г. Сергеев

комментария 2

 • Смуглянка пишет:

  Вродь, недавно отмечали 75-летие, легендарной эскадрилии — «Нормандия-Неман»…
  И вот((

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Товарищ пишет:

  А поддержать своего, украинского производителя вертолетов «Мотор Сич», правительсво не захотело…

  Директор Центра исследований армии, конверсии и разоружения В.Бадрак «… решение МВД Украины закупить 55 французских вертолетов (из которых 21 – «бэушный») на сумму 550 млн евро, — в то время, когда в Украине существует собственное вертолетное производство — негативный пример…»

  Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень