21.12
2018

Сьогодні до аеропорту «Бориспіль» прилетіли два перші багатофункціональні французькі вертольоти Airbus Н-225 Super Puma в рамках в рамках Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС України. Один отримала #НГУ, інший – передано ДСНС України.

Національна гвардія за умовами контракту отримає 12 таких машин. За словами фахівців, Н225 володіє найвищими в галузі характеристиками швидкості, дальності польоту, завантаження та надійності в категорії 11-тонних дводвигунових машин. Характеристики цього гелікоптера повністю відповідають завданням, що виконує Національна гвардія.

Основними завданнями літальних апаратів Airbus в Нацгвардії буде переміщення особового складу і техніки для проведення спеціальних операцій, але і багатопрофільне використання під час надзвичайних ситуацій.

Військовослужбовці олександрійської військової частини № 2269
поки що неофіційно підтверджують, що незабаром такі гелікоптери стануть до них на службу.

Г. Сергеев

коментарі 2

 • Смуглянка пишет:

  Вродь, недавно отмечали 75-летие, легендарной эскадрилии – “Нормандия-Неман”…
  И вот((

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Товарищ пишет:

  А поддержать своего, украинского производителя вертолетов “Мотор Сич”, правительсво не захотело…

  Директор Центра исследований армии, конверсии и разоружения В.Бадрак “… решение МВД Украины закупить 55 французских вертолетов (из которых 21 – «бэушный») на сумму 550 млн евро, — в то время, когда в Украине существует собственное вертолетное производство – негативный пример…”

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень