5.03
2020

Как рассказал главврач Центра первичной медицинской помощи Александрии Сергей Дьячук, за средства городского бюджета закуплены 20 защитных комплектов (халат, щиток, респиратор, очки, перчатки резиновые). Подана заявка на приобретение ещё 60 комплектов на общую сумму 42 тыс. грн. Кроме этого имеются закупленные ранее 5 респираторов. Дезинфицирующими средствами медицинские учреждения обеспечены в достаточном количестве.

[Читати детальніше]

5.03
2020

Одкровення від Кокотюхи

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Андрій Кокотюха любить літературу, кіно, алкоголь і збирати гриби. Байдужий до політики, спорту, кави, одностатевого сексу і наркотиків. Не любить українських політиків, футбол, борщ, вареники, макарони, свого колишнього класного керівника, Філіпа Кіркорова та Віктора Павліка, їздити на громадському транспорті, стояти в чергах, чогось чекати в державі і від держави, працювати в сільському господарстві.

[Читати детальніше]

5.03
2020

Сегодня в малом зале горсовета состоялось совещание по вопросам противодействия распространению вируса на территории города.

[Читати детальніше]

5.03
2020

Студенти з обласного центру влаштували сьогодні акцію напередодні свята. Вийшли з каструлями і плакатами. Так молодь нагадала про гендерну рівність і апелювала до так званого маршу каструль, коли в Нью Йорку майже 170 років тому працівниці текстильних фабрик вийшли на протест, вимагаючи рівної з чоловіками заробітної плати.

«Залиште квіти у минулому», «Жінки – не хатні робітниці» – з такими транспарантами та під стукіт кухонного приладдя студенти й викладачі економіко-технологічного інституту закликали чоловіків до 8 березня не дарувати жінкам букети, стандартні подарунки та не перетворювати їх на хатніх робітниць.

«Чоловіки вважають, що жінка має сидіти вдома. Готувати, доглядати за дітьми, прибиратися, але це не так. Обов’язки повинні розподілятися на обох», – прокоментувала учасниця акції Дарина Савченко.

«Необов’язково дарувати квіти, можна просто дарувати свою любов і турботу», – сказав учасник акції Роман Корженко.

«Якщо чесно говорити, то багато питань, які піднімалися того першого маршу, вони досі актуальні. Це і питання оплати праці,  і питання захисту своїх прав. А про права свої треба заявляти гучно», – додала викладач економіко-технологічного інституту Ольга Гріднева.

CBN

5.03
2020

Гра між командами «Олександрія» — «Динамо» відбудеться в суботу, 7 березня, на КСК «Ніка». Початок о 17.00.

[Читати детальніше]

5.03
2020

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

25 березня о 19:00 в ПК “Світлопільський” відбудеться концерт відомих українських рок-романтиків, гурт “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”.

Квитки можна придбати у театральній касі “Карабас” ТЦ “Оріон”. Олена Миколаївна Скляр

5.03
2020

Запрошення на “Фуршет”

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

14.03 о 16:00 в ПК “Світлопільський” відбудеться повтор комедійного спектаклю “Фуршет після прем’єри”.

 В рамках огляд-конкурсу аматорських театральних колективів “Театральна весна Кіровоградщини” звітує Народний аматорський театр юного глядача “Апельсин”, режисер Світлана Мозгова.
Светлана Мозговая

5.03
2020

Зустріч з архієпископом

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень