7.12
2018

Якщо вірити статистичним даним, оприлюдненим на сайті головного управління статистики у Кіровоградській області, заробітна плата мешканців Олександрії досягла 6052 грн. А ось у районі ця цифра становить вже 7773 грн.


Знову постає запитання: скільки ж насправді РЕАЛЬНО заробляє середньостатистичний олександрієць?

Г. Сергеев

7.12
2018

Олександрійською місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування за фактом розташування приватним підприємцем на території м. Олександрія  автомобільного газозаправного пункту.

умовне фото

[Читати детальніше]

7.12
2018

Інформація про те, що Петро Порошенко був іподияконом УПЦ МП, не відповідає дійсності. Про це “Українській правді” повідомили в Адміністрації президента. “Петро Порошенко ніколи не був іподияконом УПЦ МП”, – запевнили в АП, реагуючи на відкритий лист намісника Почаївської лаври митрополита Володимира.

“Жодні інсинуації не зупинять хід історії та становлення Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні”, – додали в Адміністрації президента.

Українська правда (6.12.2018 р.)…

Порошенко стал диаконом Московского Патриархата и принял участие в крестном ходе. ФОТОрепортаж.

7.12
2018

Ивано-Франковский облсовет запретил использование в регионе “русскоязычного культурного продукта”.

Под “русскоязычным продуктом агрессора” понимаются песни, фильмы, музыка, которая производится российскими гражданами и фирмами. Один из депутатов даже предложил в поддержку решения жителям области проводить флешмоб “Убей в себе москаля” и обращать внимание водителей маршруток, продавцов, которые включают русскую музыку.

Проект решения предусматривает также создание межведомственной рабочей группы с участием общественности, правоохранителей и работников РГА с целью проведения систематической разъяснительной работы для физических и юридических лиц о моратории на публичное использование русскоязычного культурного продукта на территории Ивано-Франковской области.

LB.ua

 

7.12
2018
«Газоснабжающие организации надо вжарить по первое число» — Гройсман советует оплачивать только фактически потребляемый газ и не более, сообщает NEWSONE.

Вот как хорошо сказал. Но как только дело дойдет до дела, мы услышим другую риторику, которую слышали много раз: про трубы, про распределение, про внутрирыночные и мировые цены. Одним словом Гройсман “олигарху глаз не выклюет”.

Г. Сергеев

7.12
2018

Правительство Франции предупредило своих граждан и весь мир о своей реакции на попытку государственного переворота. В Париж введено более 60 тысяч жандармов, отдельные части армии и бронетехники. Полиция получила приказ действовать жестко. Вчера закрыли Сорбонну, завтра закрывают Эйфелеву башню.

 

На многочисленных видео полиция лупит лицеистов, женщин и всех, кто попадает под горячую руку. Это ничего не напоминает? Например, «звіряче побиття» студентов осенью 2013 года? И где же реакция мировой общественности? В СМИ показывают лишь разгромы магазинов, раненных полицейских и бесчинства протестующих. И никакого осуждения действий властей! Вероятно, это и есть двойные стандарты. Каждый сверчок должен знать свой шесток …

С. Гавриленко

7.12
2018

Державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Богдан Улюшев виконав рішення суду про зобов’язання громадян знести незаконну добудову до багатоквартирного житлового будинку.

[Читати детальніше]

7.12
2018

Квартиры для сирот

Рубрика: Новости. Автор: Lena

На очередном заседании исполнительный комитет Александрийского горсовета принял решение о передаче трех однокомнатных квартир с баланса УЖКХ на баланс КП «Житлогосп». Как стало известно, это квартиры, купленные в текущем году Службой по делам детей горсовета вместе с УЖКХ для детей-сирот и лишенных родительской опеки, которые достигли совершеннолетия. Жилье на вторичном рынке приобретается за средства государственной субвенции.

В прошлом году Александрия стала участницей пилотного проекта по предоставлению местным бюджетам субвенций для улучшения жилищных условий для детей-сирот и лишенных родительской опеки. В 2017 году в качестве социального жилья были куплены две квартиры. Проект продолжился и в этом году: городская власть приобрела уже четыре квартиры. [Читати детальніше]

7.12
2018

Вчора, 6 грудня,  Верховна Рада України прийняла Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» . Про це повідомляє сайт Держпродспоживслужби. Законопроект було розроблено за участю фахівців Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та експертів Проекту Європейського Союзу «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

Piccy.info - Free Image Hosting

[Читати детальніше]

, , .

7.12
2018

На окупованій Луганщині викрили працівників “пошти”, що отримували пенсії для неіснуючих людей

Картинки по запросу деньги в конверте

[Читати детальніше]

7.12
2018
Верховна Рада України внесла зміни до Бюджетного кодексу в частині середньострокового бюджетного планування, згідно з яким передбачається перехід України до трирічного бюджетного планування з 2019 року,

[Читати детальніше]

7.12
2018

В Київській міській державній адміністрації розробили метод боротьби із самовільним розміщенням оголошень на  автобусних зупинках і стовпах. Як розповідає начальник управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій, в разі виявлення такого оголошення на зазначений у ньому номер будуть здійснюватися безперервні дзвінки в режимі автодозвону.


[Читати детальніше]

7.12
2018
Британские археологи обвиняют государственную дорожно-строительную компанию в повреждении культового каменного сооружения, построенного древними охотниками около 6000 лет назад  — раньше Стоунхенджа, всемирно известного мегалитического сооружения в графстве Уилтшир.

[Читати детальніше]

7.12
2018

В Олександрії, як і в усій Кіровоградській області, справжня газова катавасія. Змінився постачальник газу для населення. Відтепер, за газ спожитий з 1 листопада 2018 року споживачі мають платити новому постачальнику на нові рахунки. Відповідні бланки вже отримала більшість олександрійців за своїми адресами – методом всунули в двері.

Piccy.info - Free Image Hosting

[Читати детальніше]

, , .

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень