12.01
2024

Існують коштовності, які приємно купувати і для себе (для власного ювелірного арсеналу) і на подарунок. Чому? Тому що точно знаєш що вони пасують усім, незалежно від віку, статусу та навіть таті. Таку покупку точно оцінять і вона нікого не залишить байдужим.

Наприклад, до таких універсальних прикрас відносять золоті сережки. Адже носити їх можуть не тільки дорослі жінки чи дівчата, але і чоловічки. Так в асортименті мануфактур існують і чоловічі серії, де представлені моно сережки і, як правило, це пусети дуже лаконічного дизайну. Носять чоловіки не пару сережок а одну, але така прикраса користується попитом і її також часто купують на презент і консультанти Укрзолото готові допомогти підібрати кращі екземпляри.

Щодо дитячих серій вони теж досить різноманітні. Але зрозуміло, що такого вибору як існує серед золотих сережок для дорослих панянок навряд чи можна порівняти ще з якимись прикрасами. Напевно сережки золоті представлені якщо не у найширшому асортименті то в одному з найрізноманітніших.

Робимо ретельний вибір

Не дивлячись на те що золоті сережки представлені у неймовірній кількості варіацій, купити їх не проста задача. Адже треба підібрати їх за:

  • Видом;
  • Розмірами;
  • Кольором;
  • Декором;
  • Вартістю.

Якщо ви купуєте сережки з золота для себе, то ви точно знаєте що вам до смаку, що по кишені і що підходить під вашу форму обличчя та колір очей. Так, виявляється, сережки треба підбирати і з урахуванням особливостей зовнішності. В такому випадку ця прикраса підкреслить красиві риси і відволіче увагу від тих особливостей зовнішності на які ви волієте не акцентувати увагу.

Наприклад, кругле обличчя візуально зробить більш видовженим такий тип сережок як кільця або висюльки. Але з великими чи довгими сережками треба бути обережним якщо у вас не довга шия. Стилісти підкажуть на яких моделях краще зупинитися в залежності від особливостей зовнішності. Крім того корисні поради можна знайти в інтернеті.

А що робити якщо ви вирішили купити золоті сережки на подарунок? Тут варто враховувати і ваші фінансові можливості, і вік людини та статус якій ви плануєте презентувати коштовність. Для дітей краще обирати моделі з дитячих колекцій. Для коханого чоловіка підібрати моно сережку вийде серед чоловічих екземплярів. А якщо це навпаки чоловік планує зробити презент коханій жінці? В ідеалі краще розпитати свою кохану що їй до смаку. Та якщо це має бути сюрприз, краще зупинитися на класичних рішеннях наприклад золото + діаманти. Щодо форми, придивіться до тих прикрас, які носить ваша кохана. Так ви зможете визначитися зі стилістикою. Адже майстри створюють прикраси в різних стилях: як класичних так і сучасних варіаціях.

Отож підібрати варіант у потрібній стилістиці не складно. І також варто визначитися це має бути золота прикраса у червоному золоті, жовтому чи білому. Також треба визначитися з декором. Бо комусь до подоби монохром, а когось більше цікавлять коштовності з каменями. Вибір є і кращі екземпляри ювелірних брендів доступні на сайті UkrZoloto тому підібрати сережки золоті для себе чи на презент вийде у кожного. А якщо є сумніви – поради консультантів та рекомендації стилістів завжди о ваших послуг.

Один комментарий

  • Максим пишет:

    Спасибо большое за информацию. Получить автомобильные в/у легально — это шаг, которое может показаться привлекательным для тех, кто столкнулся с проблемами в процессе получения официального водительского удостоверения. Однако необходимо понимать, что здесь есть возможность https://simferopol.pravae-4you.top получить водительские права срочно в Симферополе удостоверения вне законных рамок может повлечь за собой серьезные правовые последствия и представляет опасность для самого водителя и окружающих.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень