26.12
2019

З 24 на 25 грудня, близько третьої години ночі, пропав сигнал телеканалу КТМ у глядачів, які користуються приставками Т-2.

Без сигналу залишилися і слухачі двох ФМ-радіо. Причина, як з’ясувалося, вже традиційна – порізали кабель. Цього разу той, що йде на телевежу. Представники КТМ виявили місце пошкодження і викликали поліцію. Правоохоронці повідомили, що за фактом триває перевірка.

Пошкоджений кабель відновили близько 15 години 25 грудня. Люди, що мешкають неподалік місця, де зловмисники порізали кабель, повідомили техслужбі ТРК «КТМ», що бачили вночі біля колодязя зв’язку двох чоловіків у капюшонах, які приїхали на автомобілі. На випадкових шукачів мідного кабелю це аж ніяк не схоже. Нагадаємо, що протягом 2019 року мережі КТМ різали вже 10 разів. Є і одна цікава деталь: щоразу кабель пошкоджують зі знанням справи. Переважно перед вихідними і святами, перед знаковими футбольними матчами. І ріжуть так, що без сигналу залишаються майже всі абоненти КТМ. Вочевидь, розраховують на невдоволення олександрійців роботою провайдера «КТМ». Кому це вигідно? Наразі конкурент залишився один.

Водночас останнім часом абонентам КТМ повідомляють недостовірну інформацію про роботу ТРК «КТМ», тарифи, можливості підключення абонентів. Це не що інше як фейк або побрехенька. А ті, хто це поширюють представляються працівниками «КТМ». Адміністрація телерадіокомпанії «КТМ» просить абонентів бути пильними, не допускати до технічних приміщень будинків випадкових людей та не вірити інформації, яку поширюють «начебто» представники «КТМ». Зауважте, що у всіх працівників ТРК «КТМ» є посвідчення. Запитуйте документи, про всі випадки і підозрілих людей біля обладнання КТМ повідомляйте. Тільки спільними зусиллями можна зупинити це свавілля.

Надія Бойко‎ дляКТМ

коментарі 2

 • Шось тут не те! пишет:

  Приставка Т-2, ловить эфірний сигнал з телевежі навіть через убогу антену. І облагорожує аналоговий телеприймач до повного цифрового просвєтленія.
  КТМ – кабельні телемережі, яке відношення до етеру мають!?))
  Ефір не зефір, його не поріжеш, яким би вправним не був конкурент!)

  Мне нравится! Thumb up 0

 • altops пишет:

  Чтобы вещать программы КТМ телевышке нужен источник,таким источником и является кабель соединяющий КТМ с передающей станцией

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень