29.04
2019

Зіпсоване свято

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Не вдалося «Олександрії» у Великдень принести вболівальникам насолоду від перемоги. Фіаско – 0:2.

Не радісно, коли на початок матчу фаворитом була «Олександрія». Не буду вдаватися в подробиці цього поєдинку. На всі сто зіграв хіба що один Паньків, якого не можна звинуватити в пропущених м`ячах. А скільки він разів рятував ворота від неминучих голів… Млява, невиразна грав всіх гравців “Олександрії” привела до такого результату.
Складалося таке враження, що «Зоря» з перших хвилин перехопила ініціативу – нав`язала «ОлександріЇ» ту силову та вертикальну гру, в яку грають наші земляки. І це принесло їм бажаний результат.

На прес- конференції головний тренер «Олександрії» В.Б.Шаран взяв всю вину за програш на себе, наголосивши, що дав можливість деяким гравцям після важкого матчу з «Маріуполем» відпочити, бо побачив, як інші на тренуваннях старалися, в яких горіли очі, але вони не справдили його бажання. Зіграли дуже погано- провально.
-Це був один із найгірших матчів за всі 26 турів, які зіграла «Олександрія», – таку оцінку дав гравцям та власне собі В.Б.Шаран.
Задуматися є над чим. Це не трагедія, але треба більш відповідально відноситися до гри, до вболівальника, який цього дня засвідчив своє шанування «Олександрії».


Иван Мельник

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень