13.02
2020

 Виконавчий комітет погодив  підприємцю І.Покрищенку торгівлю живими квітами до весняних свят. З 5 до 10 березня нові точки продажу квітів працюватимуть біля павільйону «Авоська» на проспекті Соборному, 11, на перехрестях Братської та Г.Усика і Софіївської та проспекту Соборного.

А от підприємцю, яка просила дозволити їй до великодніх свят та поминальних днів допродати штучні квіти, які залишилися у неї з минулого року, виконком відмовив. Адже рішенням виконавчого комітету Олександрійської міської ради № 383 від 13 червня 2019 року торгівля штучними квітами на вулицях Олександрії заборонена. Підприємець обурилася – чому у магазинах можна, а на вулицях ні? Секретар міської ради Олена Богоявленська пояснила: погоджувати асортимент товарів у приватних крамницях та торгових мережах міська влада не може, але на підпорядкованій їй вуличній території  має право заборонити. Тим більше, Олександрія у цьому плані не виняток – подібні рішення прийняті та діють у багатьох містах України. Проте міський голова Степан Цапюк все-таки доручив управлінню економіки перевірити заклади торгівлі, де можуть продаватися штучні квіти, і нагадати власникам і продавцям про рішення щодо заборони на їх продаж.

Олена Карпачова 

Один комментарий

  • Допитливый пишет:

    От якби спиляне під корінь дерево, що потрапляє на дров’яну котельню, хтось назвав живим!? Очень плохо бы о нем подумалі. – А зрізану квітку – звуть живою!))
    Але на кожну хитру гайку з лівою різьбою, знайдеться СК, ой, болт з такою ж різьбою..
    Шо єслі підприємці почнуть продавати квіти полумертві, “живі”-сушені, або комбіновані живі з мертвими? Ну як у реанімації, когда у пацієнта денег нет. Как тогда мудрый запрет применить или передєлать!?))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень