27.08
2020

Сьогодні президент Зеленський взяв участь у представленні Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки.

Презентація стратегії розвитку регіону на сім років відбулася просто неба на Театральній площі, яку напередодні підготували до приїзду президента.

Після кількох годинних чекань на сцену вийшов президент, який після привітань вибачився, що довго не приїздив до області. Після чого представив нового голову Кіровоградської ОДА – Андрія Назаренка.

Регіональний план розвитку представив голова Кіровоградського обласного осередку політичної партії “Слуга Народу” Микита Потураєв.

Коли він розпочав виступ з натовпу почулися різні вигуки, зокрема, “Ганьба!”.

За словами пана Потураєва, передусім в області розвиватимуть конкурентоспроможну інноваційну економіку, інфраструктуру та будівництво нових важливих об’єктів для області, залучати інвестиції і створювати нові робочі місця.

Говорив Микита Потураєв і про будівництво доріг, і про потенціал створення в регіоні екологічних спа-комплексів. Сказав він і про проблеми в регіоні з водою, зокрема, в Кропивницькому.

Після чого презентував п’ятірку перспективних проєктів, серед яких і створення міжнародного аеропорту на базі “Канатового”. Вартість понад 40 млрд грн. Також це український клінічний онкологічний центр, індустріальний парк “Олександрія”, фізкультурно-спортивне середовище, технопарк “FLIGHT CITY 4.0”.

Від 8 млрд на рік – прогнозують інвестиційний потенціал в регіон, за словами Потураєва.

Детальніше зі Стратегією розвитку області до 2027 року можна ознайомитися за посиланням.


Гречка

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень