28.08
2019

Цієї ночі в Дрогобичі під завалами під’їзду чотириповерхового будинку обірвалося життя двох людей.

На жаль, житловий фонд, особливо в невеликих містах, перебуває здебільшого у незадовільному стані – про капітальний ремонт там не чули ще з радянських часів. Неможливо будувати нову країну, не будуючи чи хоча б капітально не відновлюючи будинки українців. Тому завданням нового уряду буде проведення аудиту всіх житлових будинків по всій країні та розробка у найкоротший термін програми приведення до належного стану старих і зведення нових.

Володимир Зеленський

Один комментарий

 • Врэдный пишет:

  “Не было печали, дык черти накачали”!
  Тіко ледачому, або власнику приватних палаців невідомо про стан БКБ часів масової забудови, безкоштовного житла для простих людей у 60-ті роки.
  Це житло добігає до свого регламентного строку експлуатації. Ніхто за 28 років незалежності не опікувався ним належним чином. Гроші які аккамулювались на капітальні ремонти, для утримування будинків на підставі Житлового кодексу УРСР(формально діє і донині), розчинились в “умілих” реформах як п’яний їжачок у тумані. Тепер визнається знос цих будівель за 80%!!!
  То що ви хочете, щоб хрущоби не руйнувались!? Не вбивали і не калічили мешканців!?
  Перевірити – це клас!
  – Де брати кошти на капітальні ремонти, де брати кошти на відновлення масового будівництва для простих людей на заміну зношеного? Де працююча економіка в країні з ефективним приватним господарем???
  Одна “втіха”, прогресуюча, як чума, демографічна ситуація… Смертність вдвічі перевищує народжуванність… Мали житло 52 млн. людей, тепер хліба споживають-продають для 25млн, – той житла вистачить.((

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень