20.03
2019

Завдання для Осінського

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко на щотижневій апаратній нараді представив свого нового заступника Сергія Осінського, який донедавна очолював Агенцію регіонального розвитку Кіровоградської області.

Керівник ОДА звернув увагу на напрями роботи, за які буде відповідати Сергій Осінський, та окреслив першочергові завдання.”Будівництво і ремонт доріг для нас є пріоритетом. Державний дорожній фонд цього року виділив для нашої області ще більше коштів на відновлення доріг місцевого значення. Першочергово необхідно виконати роботи, які не було завершено минулого року, і невідкладно розпочинати роботи, заплановані на цей рік”, – наголосив Сергій Кузьменко.Наступне завдання – завершення будівництва сільських лікарських амбулаторій, яке заплановано виконати вже наступного тижня, коли буде введено в експлуатацію останню вісімнадцяту амбулаторію. Принагідно Сергій Кузьменко звернувся до керівників територій щодо необхідності упорядкування прилеглих територій навколо новозбудованих закладів.

“У квітні ми також повинні побудувати заплановані минулого року поля для гри в міні-футбол. Роботи були призупинені, оскільки погодні умови не дозволяли виконати їх якісно. До початку літніх канікул ми повинні передати дітям 11 нових спортивних міні-полів”, – зауважив голова облдержадміністрації.Серед інших важливих завдань – будівництво спортивного мультиплексу для військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення. “Хочу, щоб його будівництво на території військової частини Ви також взяли під свій контроль, – наголосив Сергій Кузьменко Сергієві Осінському. – Чотири мільйони гривень на виконання робіт виділено з обласного бюджету, стільки ж обіцяє місто Кропивницький. Прошу, щоб найближчим часом цей проект для наших захисників був реалізований”.Новопризначений заступник голови облдержадміністрації також відповідатиме за вирішення низки інших робочих питань у галузі економіки, сільського господарства, земельних відносин та інфраструктур.

Сайт ОДА

Один комментарий

  • Вальтанутий пишет:

    Якось і без цього заступника, усе перераховане губером, виконувалось натхненно, згідно з графіком і якісно! Ми усі живі свідки цих перемог!
    Якби річний оклад нового натхненника, тай віддати на будівництво доріг, то може до тих 6-ти км новозбудованих, хоч з пів-кілометра, а добавилось би? А ямок скіко залатати? – Щоби їх тіко перерахувати, треба счетовода, новому заступнику у штат ввести…
    Горе держкоштам, тай годі. Хужіше, кажуть тільки “Горе от ума” – та то Грібамиоб’ївшийся.., мо й помиляється..))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень