6.05
2021

“Захисту” 25 років

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

5 травня в Палаці урочистих подій відбувся святковий захід з нагоди відзначення 25-ї річниці з дня заснування патріотично-спортивного клубу «Захист».

На урочистості було запрошено керівництво міської і районної ради, районної державної адміністрації, військовослужбовці, тренерський склад клубу «Захист», спортсмени та їх батьки.
На початку присутні згадали історію створення клубу: у 1996 року група ентузіастів – офіцерів нашої гвардійської військової частини, організувала для дітей Олександрії секцію з рукопашного бою, яку очолив Андрій Ярошевський. За підтримки командування військової частини №2269 і спортивної спільноти він долучився до підготовки перших спортивних змагань, які і відбулися 5 травня 1996 року за суддівства Михайла Злотнікова – визнаного знавця бойових мистецтв і засновника школи Кемпо Дзю в Україні. Саме з цього дня і розпочався літопис «Захисту».
За 25 років діяльності ПСК «Захист» його вихованцями стали 4 тисячі спортсменів. Їх об’єднало справжнє відчуття патріотизму і спортивного братерства. «Захист» отримав популярність не лише, як спортивний клуб, а як школа з патріотичного і естетичного виховання.

Під час урочистостей святкового настрою присутнім додали хореографічні та вокальні колективи ПК «Світлопільський».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень