20.08
2020

15 вихованців олександрійського ПСК “Захист”, під керівництвом Сергія Торожнюка, відвідали гостинне місто Курахово, де відбувся традиційний розіграш Кубку Донбасу з кікбоксингу WAKO. На центральній площі міста було встановлено ринг, на якому двісті спортсменів, які представляли 32 спортивних клуба з семи областей України доводили свою перевагу один над одним.

За підсумками поєдинків, які продовжувались до шостої вечора, наші хлопці, виступаючи у версіях лоу-кік та фул контакт, вибороли дев’ять перших, п’ять других та одне третє місце. А далі була урочиста церемонія і парад учасників, під час якого наша команда отримала від організаторів в подарунок маківару та боксерські рукавички. Ну і нарешті настала мить оголошення переможців – третє місце з 5 золотими медалями посідає СК «Родинець», інтригуюча пауза і віце-президент федерації кікбоксингу Донецької області Артем Дрига повідомляє, що Олександрійський ПСК «Захист» покращив своє минулорічне досягнення і виборов другу сходинку! Першими стали господарі турніру з 15 медалями найвищого ґатунку.

ПСК «Захист»

Один комментарий

  • Роман пишет:

    Мои бабушка и дедушка изначально совсем ничего не принимали, за вычетом книжечек и постеров. Когда им дали посмотреть ваш веб ресурс, они скоро перешли на него)

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень