8.10
2018

Заборонити мобілки

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Володимир Дожджаник як депутат Олександрійської міської ради, виступив із запитом про заборону використання мобільних телефонів у школах міста.

Як зазначають експерти, учні перевіряють свій мобільний принаймні 11 разів на день. Відповідно, вони витрачають близько 20% свого навчального часу на переписку у соціальних мережах чи просто інтернет серфінг.

Стурбовані батьки і педагоги, б’ють на сполох, адже наслідки «життя» у віртуальному світі можуть бути небезпечними і катастрофічними.

Як показує досвід закордонних країн, що вже обмежили використання мобільних під час навчального процесу, дає позитивні наслідки: 1) зменшився рівень інтернет-залежності; 2) поліпшилося здоров’я, фізичний стан дітей; 3) покращилася успішність; 4) призупиняється цькування серед однолітків. Все мы знаем, что девушки обычно принимающая сторона, но это необязательно правило. Хотели бы Вы взглянуть на то, как телочка трахает, к примеру, парня, а не наоборот? Тогда добро пожаловать. Наши страпон порно ролики оправдают все надежды на это и больше. Девушки с разных концов света и разнообразием фигур, характеров и манер поведения покажут Вам, какого это ебать парней резиновым аналогом их же орудия.

28 голосами «За», управлінню освіти, молоді та спорту доручено підготувати наказ про заборону використання мобільних телефонів у загальноосвітніх навчальних закладах, щоб упорядкувати цю проблему та уникнути її негативних наслідків.

коментарі 2

 • Potap пишет:

  При таком интеллектуальном взлете и единодушии, могли бы и самим себе запретить!))
  А то даже народные, во время сессий, по мобилкам, решают вопросы райзен и курортного отдыха…

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Дід Панас пишет:

  От цікаво! Рядовий депутатський запит,(десятки їх звучать у т.зв. розминці) несподівано, з голосу, потрапляє до порядку денного сесії міськради,…і приймається рішення! Це ж здорово! – щось заборонити…і аж бігом. Це ж не лампочку на якомусь стовбі вкрутити))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень