6.09
2018

За шкоду відповідай

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

У зв’язку з завершенням дачного сезону чимало жителів приватного сектору почали спалювати суху рослинність, траву і, разом з цим, побутове сміття.

До муніципальної поліції міської ради надходять скарги від мешканців різних мікрорайонів на задимленість повітря, особливо, у вечірній час.
Згідно із законодавством і правилами благоустрою та санітарного утримання території м.Олександрії, спалювання листя, сухої рослинності категорично забороняється.
Тому з цього тижня розпочалися посилені рейди щодо виявлення порушників. Лише протягом 4 вересня інспекторами муніципальної поліції було складено 5 адміністративних протоколів за спалювання сміття в районі 8-ї школи, районної лікарні, Перемозького та 15-го мікрорайонів. Протоколи розглядатимуться на адмінкомісії.
Спалювання листя та іншого сміття тягне за собою накладення штрафу: на громадян до 1360 грн; суб’єктів підприємницької діяльності до 1700 грн.
Крім того, жителі мають пам’ятати, що при спалюванні листя і відходів у повітря потрапляють токсичні речовини, які є дуже небезпечними для людини та завдають великої шкоди довкіллю.
Рейди з виявлення порушників, які спалюють суху рослинність і листя, будуть проводитись до кінця осені.

Сайт міскради

Один комментарий

  • Potap пишет:

    Только масштабные горения на городской свалке останутся безнаказанными!
    Толи продукты горения там безвредны, толи штрафы неэффективны, толи рейдировать, искать и наказывать нет нужды…))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень