4.09
2019

Жителі приватного сектору – споживачі ОКВП «Дніпро – Кіровоград», в яких встановлені водоміри, – оплачуватимуть повірку лічильників невеликими сумами щоквартально (кожні три місяці) замість оплати за повірку одноразово раз на 4 роки.


Вартість повірки виключили з тарифу та зробили окремою послугою. При цьому розмір цих внесків не буде перевищувати вартість самої повірки. Це покращить якість обслуговування споживачів та зробить повірку лічильників зручнішою, до того ж відтепер внески за повірку можуть відшкодовуватися за рахунок державної субсидії.

Очікується, що розмір внесків становитиме близько 22 гривень.

ОКВП «Дніпро – Кіровоград»

Один комментарий

 • Дід Панас пишет:

  Цеж який тіко турботливий у нас Постаново-творець КМУ!))
  Втрутився своєю постановою чи розпорядженням у базовий Закон “Про метрологію”, тай понапридумувах херні якої захотів! (Нормативно-правові акти Кабміну, за статусом нижчі ЗУ(!) і не можуть вступати у протиріччя з Законом. – Закон про метрологію визначає однаковісінько вимоги до повірки засобів обліку кількості спожитої комунальної послуги, як по ел.ен., газу, теплу, воді… Тільки для “водомутів” чомусь не по закону!?
  А, як вам подобається вичурна “турбота” – для споживачів тіко приватного сектора?, (може вони воду п’ють не через нижню губу?), для них окреме законо-творіння!)) – Плати авансом долями поквартально! Изыск менеджмента, шоб цифирь не пугала!
  Не так давно, до турботи і пАкращення, сама послуга повірки у метрологічній лабораторії (ліцензованій службі) коштувала аж 28грн – це один раз на 4-ри роки(!), тільки самотужки треба було зняти-поставити лічильник (пломбування і розпломбування було безкоштовне!)
  У скільки це разів, проста як валянок, процедура регламентної повірки лічильника зросла? // 22×4=88 в рік, за 4-ри роки 88×4=352грн. 352÷28=12,6 рази// У когось зарплатня чи пенсія виросли хоч у 10 разів?, чи хоч до якогось гнидливого європейського рівня? (Про Кобалева, чи Реву – не треба, бо там такий менеджмент як і у Ілика, разом з НКРЕКП і “турботливим” Кабміном)
  Як думаєте, сволочизму і свинству замаскованому під турботу, колись настане край!?

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень