20.05
2018

З турботою про молодь

Рубрика: Новости. Автор: Lena

          Сучасний підхід

     11 травня в рамках проекту «Підлітки поза увагою: покращення доступу до інтегрованих ВІЛ-послуг для вразливих підлітків в Україні» в Олександрії провели молодіжну профілактичну акцію. Організаторами виступили благодійний фонд «Повернення до життя» м.Знам`янки за безпосередньої підтримки місцевої організації, що опікується людьми з позитивним ВІЛ-статусом «Шлях до життя» на чолі з Анатолієм Тримбачем.


  Слід зазначити, що акція викликала неабиякий інтерес серед підлітків, і майже весь час її проведення – з 13 до 16 години – біля намету збиралося все більше і більше зацікавлених школярів та студентів.

  «Під час заходу ми разом із волонтерами інформували молодь міста про послуги проекту, роздавали корисні інформаційні матеріали та презервативи. Пройти експрес-тестування на ВІЛ та гепатит С виявили бажання 35 підлітків віком від 14 до 19 років. Від нас у рамках проекту вони отримали солодкі презенти за сміливість. Позитивних результатів не виявлено», – розповіла Наталія Лемешенко, старший соціальний працівник БФ «Повернення до життя».

   «Ми були приємно здивовані тим, що чимало місцевої молоді зацікавилося нашим проектом, вони залишали свої контактні телефони і висловлювали бажання стати волонтерами, цікавлячись наступними запланованими заходами», – поділилася враженнями Олена Трифонова, одна з організаторів акції.

     У рамках вищезгаданого проекту БФ «Повернення до життя» співпрацює з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) та МБФ «Альянс громадського здоров’я», за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертна ініціатива». Проект спрямований на подолання бар’єрів доступу до послуг профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки для підлітків у віддаленій та сільській місцевості. Одним з основних завдань проекту є також підвищення рівня обізнаності з небезпеки вживання наркотиків, збереження сексуального та репродуктивного здоров’я.

    В Кіровоградській області проект реалізується у Знам’янці, Олександрії та Новоукраїнці.

Ірина Кошкіна

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень