28.04
2021

За даними управління охорони здоров’я від початку пандемії через інфекційне відділення центральної міської лікарні було проліковано 549 осіб, із них 377 пацієнтів цьогоріч.

Загалом, за весь час пандемії в умовах стаціонару та амбулаторно лікування отримали 1355 громадян, у цьому році 981 людина. Також за весь період зафіксовано 51 летальний випадок.
Для лікування хворих на коронавірусну інфекцію на базі центральної міської лікарні вже виділено 70 ліжок. Окрім того, у розпорядженні медичного закладу 8 апаратів ШВЛ, 48 концентраторів та 70 балонів для поповнення запасів кисню, якого за добу споживається близько 1800 л. Інфекційне відділення повністю забезпечене медичними препаратами для лікування хворих з COVID-19 та деззасобами.
Поряд із коронавірусом варто розглядати і поширення пневмонії, яка також значно впливає на епідеміологічну ситуацію в місті. Від початку року проліковано 465 хворих з відповідним діагнозом, враховуючи ускладнення коронавірусною хворобою. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, спостерігається зростання даного показнику на 200 %. Летальних випадків зафіксовано 38.

Сайт міськради

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень