15.01
2020

Завдяки зменшенню тарифів на опалення, сума перерахунку для населення та бюджетних установ Кіровоградщини склала понад 8,5 мільйона гривень.


Про це повідомила на засіданні обласного штабу з контролю за станом проходження опалювального періоду 2019/2020 року, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін, директор департаменту житлово-комунального господарства Ольга Довжук.

Відповідне рішення прийняли шість теплогенеруючих підприємств області. Крім зниження тарифу, на зменшення вартості послуг з централізованого опалення у грудні вплинуло і застосування теплопостачальними підприємствами температурного коефіцієнта менше за одиницю – у зв’язку з вищою температурою зовнішнього повітря, ніж враховувалось у тарифах.

Найсуттєвіші суми економії – в місті Кропивницькому. Завдяки проведеним КП “Теплоенергетик” перерахункам, суму сплати за стандартну однокімнатну квартиру зменшено на майже 584 гривні, за двокімнатну квартиру – на 835 гривень, трикімнатну квартиру – на майже 1087 гривень.

Єдине теплопостачальне підприємство, яке не відкорегувало тарифи на опалення у бік зменшення – КП “Теплокомуненерго” (Олександрія). Свою позицію з цього питання міська влада виклала в офіційному листі.

Сайт ОДА

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень