19.11
2015

Міністерство фінансів України, розробляючи проект Державного бюджету на 2016-й рік, закладає, як макропоказник, курс гривні на рівні 24,1 грн за 1 долар США. Про це повідомила на одному з недавніх брифінгів міністр фінансів України Наталія Яресько.Також вона розповіла, що Мінфін планує представити проект бюджету “через декілька тижнів”, оскільки бюджетний процес напряму пов’язаний з узгодженням податкових змін.

Як повідомляє УНІАН, Кабінет Міністрів затвердив законопроект про Держбюджет України на 2016 рік ще 14 вересня і подав його на розгляд Верховної Ради України, але згодом відкликав документ для доопрацювання.

За інформацією Мінфіну, Держбюджет-2016 передбачає дефіцит на рівні 3,7% ВВП і базується на прогнозованому зростанні ВВП на 2% при інфляції 12 відсотків. На думку глави уряду Арсенія Яценюка, проект майбутнього бюджету України і запланована податкова реформа повинні бути узгоджені з ключовим кредитором країни – Міжнародним валютним фондом та відповідати принципам і цілям програми реформування уряду.

Ну, чого варті урядові економічні прогнози, ми всі вже знаємо. Варто лише пригадати, як навесні 2014 року після курсового “стрибка” з 8 гривень за 1 долар до 12 Арсеній Петрович запевняв, що курс національної валюти не перевищить максимум 14 грн/дол. Що насправді сталося потім з гривнею, ми також добре знаємо.

О. Наріжний

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Щось спільне в обох фото(цієі і тієі, що нижче, про Миколаівське горе), якось наче однаково іх доля перекособочила…Имхо.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень