9.10
2023

У разі виникнення раптового болю в м’язах чи суглобах на допомогу прийде ефективний лікарський препарат Меновазин. Лікарський засіб представлений у формі розчину для зовнішнього застосування та у формі спрею з різним об’ємом, що дає змогу підібрати кращий варіант.

<h2>Принцип дії Меновазину</h2>

Меновазин призначений для симптоматичного лікування хвороб м’язів та суглобів, таких як артралгія, невралгія, міалгія. Внаслідок подразнення нервових закінчень після нанесення на шкіру виникають легкі відчуття поколювання та холоду, що сприяє усуненню неприємних симптомів запалення.

  1. Новокаїн — завдяки анестетичній дії в короткий термін усуває набряклість та біль.
  2. Етиловий спирт — підсилює місцевий анестезувальний ефект від новокаїну та сприяє проникненню препарату в глибокі тканини.
  3. Ментол — має охолоджувальні властивості, завдяки чому стимулює локальне звуження судин та полегшує свербіж.
  4. Бензокаїн — дублює дію новокаїну, що посилює результативність препарату і дає змогу заблокувати проходження больових імпульсів.
  5. Червоний перець — сприяє зігрівальному ефекту, пом’якшуючи м’язове напруження.

Окрім анестезії та знеболення, Меновазин сприяє розслабленню м’язів та поліпшенню кровообігу. Такі властивості дають змогу пришвидшити усунення дискомфорту в разі розтягнення, ударів чи поверхневих травм. Додатково лікарський засіб допомагає позбутися подразнень шкірних покривів після укусів комах чи на тлі захворювань шкіри, що супроводжуються свербежем. Меновазин можна застосовувати для профілактики тромбозу.

<h2>Особливості застосування Меновазину</h2>

Використання Меновазину допускається для дорослих та дітей після досягнення 12-річного віку як самостійного лікарського засобу чи в комбінації з іншими медикаментами. Препарат показаний для зовнішнього застосування — його наносять у невеликій кількості на шкіру в зоні больових відчуттів, запалення, травм. Необхідно повільно втирати засіб без різких рухів, обробляючи всю локалізацію запалення. Повторення процедури допускається 2-3 рази на день. У разі невралгії Меновазин наносять на активні больові точки, а при мігрені — на скроні. Для прискорення кровообігу та посилення зігрівальної дії розчину можна використовувати сухий компрес.

Варто зазначити, що препарат призначений лише для короткочасної терапії з метою полегшення симптомів. Його застосовують у комбінації із системними антигістамінними та протизапальними медикаментами.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень