5.03
2023

На засіданні виконкому міський голова Сергій Кузьменко повідомив, що Кабінет Міністрів України дав дозвіл місцевим громадам витрачати кошти своїх бюджетів на капітальні ремонти доріг. Більш детально розповісти про відновлення дорожнього покриття у місті ми попросили начальника управління ЖКГ Олександрійської міської ради Михайла Сулятицького.

– Якщо казати про поточні ямкові ремонти, то робота вже розпочалася, – говорить Михайло Михайлович. – Зараз визначаємо ушкоджені місця та проводимо дефектовку. В першу чергу роботи проводитимуться у центральній частині міста, де найбільший рух автотранспорту, а також по маршрутах міського транспорту.
Думаю, за березень підготовча робота буде завершена, потім проведемо тендер, визначимо переможця і станемо до роботи. Якраз до цього часу встановляться сприятливі погодні умови і запрацює асфальтовий завод.
Основні роботи будуть виконані протягом березня-квітня, але поточний ремонт буде продовжуватися до жовтня – доки дозволятиме погода.
На дані цілі заплановано 6 мільйонів гривень – це приблизно стільки ж, як і минулого року. Але враховуючи значне зростання цін за цей період, зрозуміло, що об’єми робіт будуть меншими. Тож ми не зможемо займатися асфальтуванням прибудинкових територій. Сподіваюся, що на друге півріччя цього року будуть виділені додаткові кошти з міського бюджету.
Стосовно капітальних ремонтів, то цього року Кабінет Міністрів дав дозвіл залучати бюджетні кошти на ці проєкти (така заборона була введена з початку війни).
Тож міський голова Сергій Кузьменко дав доручення управлінню житлово-комунального господарства зробити актуалізацію проєктів, перевірити та оновити проектно-кошторисну документацію. Зараз ми цим займаємося, і незабаром можна буде приступати до тендерної процедури.
У травні-квітні все буде готове, тож, як тільки з’явиться фінансування, ми будемо готові розпочати роботу з відновлення доріг.
Перш за все, капітальному ремонту підлягають кілька вулиць у Заводському мікрорайоні за маршрутом громадського автобусного сполучення. Також будуть завершені, розпочаті але не закінчені через війну капітальні ремонти Новопразького шосе та вулиці Скічка.
Ще два проєкти на стадії розробки документації – це Володимирська (колишня Міліцейська) та частина доріг у мікрорайоні Жовтневий.
Планується залучити до виконання робіт кошти місцевого бюджету та частково обласного.

В. Петренко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень