31.07
2019

Обраний у нардепи в 103 окрузі Кіровоградщини висуванець партії «Слуга народу» Олег Воронько зізнався журналістам, що він людина «скромна, але досить небідна». Про це нардеп сказав журналістам сайту OBOZREVATEL у Трускавці, де проходить тижневий курс навчання та зізнається, що свої щоденні витрати давно не рахує.

 У місяць витрачаю орієнтовно кілька тисяч доларів. Я дуже скромна людина, мені багато для щастя не потрібно, – цитує “слугу народу” видання.

Воронько розповів журналістам, що «прокидається щодня о 5 ранку, бігає і працює до самого вечора». При цьому живе на знімній квартирі, а в Києві буде мешкати в депутатському готелі. На ці потреби з державного бюджету виділяється понад 200 тисяч гривень щороку, зазначають автори публікації.

– 32 тисячі гривень (депутатська зарплата. – Ред.) – це мало для Києва. Ми кілька днів тому зустрічалися з президентом і він чітко позначив – доведеться жити на цю зарплату і нічого більше. Я вважаю, що для столиці і для людей, які приїхали з інших областей, – це небагато. По роботі в регіоні я знаю, що люди живуть на пенсію в 1,5 тисячі гривень на місяць …, – також сказав народний обранець.

OBOZREVATEL зазначає також, що сайт президентської партії називає Воронько IT-підприємцем, втім у поданих кандидатом до Центрвиборчкому відомостях вказано «тимчасово не працює».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень