22.02
2020

«У попередні роки ми надавали промисловим підприємствам пільги по сплаті за оренду земельних ділянок за умови збільшення ними обсягів виробництва і створення нових робочих місць, — поінформував  міський голова Степан Цапюк на засіданні виконавчого комітету. – Тобто, можна сказати, інвестували їх за рахунок міського бюджету, даючи можливість наростити потенціал. Цікаво, чи це їм допомогло?»

Мер доручив управлінням економіки, приватизації та постійній депутатській комісії з питань приватизації майна, житла, землі та регулювання земельних відносин проаналізувати ситуацію і доповісти про результати.

Олена Карпачова

коментарі 2

 • Анонім пишет:

  Мер доручив управлінням економіки, приватизації та постійній депутатській комісії з питань приватизації майна, житла, землі та регулювання земельних відносин проаналізувати ситуацію і доповісти про результати.//////Нельзя сделать будущее не рассмотрев итого предыдущего ! Это уже что-то….

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Святое дело пишет:

  Текущего контроля за развитием предприятий, что небыло? Вдруг окажется договоренность была чисто тактической? (Как выполнение минских обязательств)
  Тогда, что? Мэр продаст новое автотранспортное приобретение и компенсирует потери бюджета?
  Волнительно как то, вдруг комиссия ожидаемого развития не отыщет, как и прирост рабочих мест? – Не в бирюльки ж играют мэр и исполком!?))
  Потери бюджета, надо вернуть, деньги в нем то общественные!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень