5.02
2020

Як протидіють стихії

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Про готовність Кіровоградщини до надзвичайних подій поінформував перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін.

«В області введено План взаємодії з протидії загрозам ускладнення дорожнього руху в зимовий період на території Кіровоградської області, оперативні штаби переведено на цілодобовий режим роботи. Щоденно проводиться збір інформації з міст та районів області щодо розвитку гідрометеорологічної ситуації», – доповів посадовець.

За його словами на території області організовано 28 тимчасових стоянок для великовантажного транзитного транспорту. Для забезпечення безперебійного руху автотранспорту на дорогах загального користування підготовлено 252 одиниці спеціалізованої техніки, укладено договори на залучення у разі потреби 779 одиниць додаткової спеціалізованої техніки.

На цілодобовому чергуванні й управління ДСНС України в області – 205 чоловік особового складу та 57 одиниць техніки. У резерві – 249 чоловік особового складу, 8 одиниць інженерної техніки, 2 тягача, більше 65 одиниць основних пожежних автомобілів та спеціальної техніки, 2 піротехнічні розрахунки, 2 пересувні пункти обігріву на базі автомобілів підвищеної прохідності, 52 електростанції.

Сайт ОДА

Один комментарий

  • Стихійна думка пишет:

    Цікавий був би звіт по витратам протигололедної посипної суміші, пального, та кількості трудочасів усіх протистихійних і комунгоспівських служб! – У ПОРІВНЯННІ З БУДЬ ЯКИМ, ДІЙСНО ЗИМОВИМ РОКОМ!
    Якби це хтось зробив, то ця зима(!), коли б не виявилась рекордною за сумою освоєних коштів!))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень