30.10
2023

Проєкти на основі цифрових активів приносять найбільший прибуток тим, хто вчасно зробив інвестицію в них. Крипто-лаунчпад – це стартова платформа, яка може функціонувати як окремий DEX-сервіс, так і на основі централізованої біржі. На лаунчпаді ви знайдете різнопланові криптопроєкти, які шукають фінансування, при цьому пропонують свої токени за мінімальною ціною.


Коли потрібні криптолаунчпади?

Сьогодні використання таких майданчиків передбачає декілька випадків:

  • Launchpad для криптопроєктів.

У цьому плані це платформи або сервіси, які допомагають новим криптовалютним та блокчейн-проєктам привернути увагу інвесторів та капітал, розвинути та запустити свої продукти. Зазвичай це дає можливість отримати інструменти для проведення Token Sale (ICO, IEO, STO тощо). Це дозволяє проєктам збирати кошти на свій розвиток та забезпечити відкритий доступ інвесторам до своїх монет.

  • Лаунчпад для стартапів.

В іншому контексті лаунчпад може бути місцем, де стартапи отримують фінансову підтримку, поради, технічну експертизу та доступ до мережі інвесторів для розвитку своїх проєктів в сфері криптовалют, блокчейну або суміжних галузях.

Переваги launchpad в крипті


Використання допоміжних майданчиків для отримання інвестиційної підтримки може передбачати наступні переваги:

  • Залучення фінансування. Криптопроєкти отримують можливість привернути увагу та інвестиційні кошти для розвитку та впровадження своїх ідей.
  • Доступ до інвесторів. Лаунчпад – це можливість почати співпрацю з потенційними інвесторами, щоб об’єднати та підсилити можливості фінансування. 
  • Публічність та реклама. Участь у лаунчпаді криптовалт привертає публічну увагу та підвищує впізнаваність розробки серед криптоспільноти.
  • Поради та експертиза. Крім фінансової підтримки, лаунчпади можуть надавати стартапам корисні поради та технічну підтримку для наступного виходу у торги, яку провадить класична крипто-біржа.
  • Доступ до ринку. Представлені майданчики допомагають проєктам входити на ринок швидше та з меншими зусиллями.

Перед вибором ресурсу для просування варто детально переглянути умови кожного сервісу.

Особливості роботи з лаунчпадами в крипті


Окрім презентації та привернення уваги, також варто оцінити ряд інших переваг. Наприклад, низькі комісії, бо деякі платформи знімають символічну суму, або зовсім не передбачають сплати за лістинг. Перед публікацією нового стартапу йде детальна перевірка не лише проєкту, а й інвесторів, користувачів, щоб виключити всі ризики та безпечно купити крипто валюту.

Крім того, відсутній період обробки, тому токени відразу доступні у гаманцях. Такий підхід дає можливість оцінити всі переваги та особливості стартапів без ризиків для кожної зі сторін. Якщо ви інвестор та шукаєте перспективні криптостартапи, в які можна вигідно та безпечно вкластися, рекомендується використовувати лаунчпади, реалізовані на відомих криптобіржах (Binance, WhiteBIT).

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень