3.03
2020

До Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшли звернення від споживачів послуг ОКВП «Дніпро – Кіровоград» стосовно не отримання ними повідомлень від підприємства про майбутню повірку квартирних лічильників води. Пояснення працівників ОКВП з цього приводу було наступним: мовляв, власники квартирних засобів вимірювальної техніки вже мають самі стежити за терміном цієї повірки. У зв’язку з цим Головне управління вважає за необхідне повідомити про свою позицію з означеного питання.

Виконавець має не пізніше ніж за місяць до настання строку проведення періодичної повірки інформувати про це споживача шляхом надсилання повідомлення рекомендованим листом з повідомленням про вручення або в інший спосіб, що підтверджуватиме отримання його споживачем.

Таким чином, власник квартирного лічильника забезпечує проведення періодичної повірки засобу обліку води у строк, що не перевищує одного місяця з дня одержання повідомлення від виконавця, якщо інше не встановлено договором. За цей час споживач оплачує послуги з централізованого постачання холодної та гарячої води – згідно із середньомісячними показаннями засобів обліку за попередні три місяці.

Повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку здійснюється за рахунок власників таких вузлів.

ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

коментарі 2

 • Якось так.. пишет:

  От що за херня? Головне управління?, хто це?, що це за абракадабра?
  Виконавець? Чого виконавець?, повірки лічильника? Виконавець написання, чи доставки листа-попередження?
  Коли є конкретне підприємство ОКВП-“Дн-Кір”, з юридичною реєстрацією і Гендиректором Романом Іликом!!!
  Виконавець, це надавач послуги водозабезпечення, на другому кінці – споживач цієї послуги!!!
  Хер шо поймеш із-за цього вишуканого бюрократичного словоблудія…
  Попередження про необхідність, настання сроку повірки, завжди договірно було на постачальнику води. А от ігнорування і пропущення сроку повірки лічильника, призводило до нарахування кубів по нормах споживання на кожну зарегану особу, а не якийсь середній показник за три останні місяці.
  Пауза, без лічильника, коли він на повірці – так обчислюється по середньо-арифметичному за три останні місяці.
  Не вводьте споживачів у блуд, а зверніться спочатку у Водоканал до спеціаліста за роз’ясненням.
  (Беляева, кажись, светлая голова, правда в гніду перекрасилась)), – все пояснить!)

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Анонім пишет:

  Согласен

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень