4.11
2015

23 жовтня у Лондоні під час зустрічі секретаря Ради національної безпеки та оборони Андрія Парубія з представниками української діаспори його мало не лінчували за цинічне відбілювання злочинів теперішньої влади, передає obzor.in.ua. Українські діаспоряни Великобританії зустріли його негостинно і мало не побили.

Як виявилося, представнику Порошенка готували незручні питання. Українська громада Лондона порушила питання про те, що зараз в українських в’язницях та СІЗО патріотів сидить більше, ніж за режиму Януковича.

Також присутні звинуватили Порошенка та Яценюка, яких назвали олігархами-злочинцями. Градус спілкування у залі був дуже напруженим, і Парубія постійно перебивали, особливо коли він ухилявся від прямої відповіді або “лив воду”.

Зокрема, намагаючись виправдатися перед присутніми, він заявив, що мало не він один створив “Самооборони майдану”, і своєю заслугою вважає те, що з неї до Верховної Ради пройшли 16 чоловік, які стали депутатами.

Також Парубій спробував присвоїти собі заслуги в організації відправки учасників Майдану на фронт, і створенні батальйону “Айдар” та інших добровольчих загонів. Виправдовуючись за покривання злочинців, які розстрілювали Небесну Сотню, Парубій заявив, що все його тіло усіяне осколками, і під час Майдану, начебто, він був чотири рази поранений.

Загалом, на жодне питання громади Лондона Андрій Парубій так і не відповів прямо, і виглядав розгубленим таким прийомом. Сам діалог і гострі питання ані він, ані прес-служба парламенту та оточення Президента не захотіли висвітлювати, однак, Банкова врахувала негативний досвід спілкування з діаспорою і винесла рішення припинити публічні спілкування команди президента з непідконтрольними їм громадами.

Наш кор.

.

коментарі 2

  • Ну если уже диаспора за кордоном видит, что неладно в нашем королевстве. А нам с экранов ТВ продолжают лить воду о светлых перспективах и решительных шагах “новой” власти по реформированию страны. Пока это “реформирование” влилось в дерибан имущества убежавших олигархов оставшимися олигархами и обнищание народа.

    Мне нравится! Thumb up 0

  • Gavrilenko пишет:

    Когда ж уже просветление начнется?))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень