9.08
2023

Завжди приємно радіти успіхам талановитої молоді. Сьогодні наша розповідь – про випускницю зразкового хореографічного колективу Alex Modern Валерію Хомецьку. Цю історію розповіла засновниця і керівник Alex Modern School Ольга Цапюк. Прочитайте її, і ви зрозумієте почуття педагога-хореографа, чия учениця обрала балет справою свого життя.

Минулого року Валерія вступила до Київської хореографічної академії імені Сержа Лифаря на класичне відділення. Через півроку пройшла відбір і стала учасницею міжнародної освітньої програми допомоги українським студентам під час війни YАGP (Youth America Grand Prix). За цією програмою Валерія два місяці навчалася в академії балету Corella в Іспанії, брала участь у спектаклях, а згодом отримала студентську візу на навчання в США.
Потім була подорож до Італії на фестиваль музики та балету в Нерві, майстер-класи від видатних педагогів, знайомства з новими людьми і виступ на головній сцені разом із провідними солістами балетних театрів світу!
Попереду на Валерію чекають два роки навчання в Нью-Йоркській школі балету Joffrey Ballet School.

Ми пишаємося успіхами танцівниці і бажаємо їй щасливої долі на сцені та в житті. Історія Валерії яскраво демонструє, що і з маленького містечка можна зробити великий крок до зірок, якщо є здібності, талант і велике бажання вчитися і розвиватися.
Зразковий хореографічний колектив сучасного та класичного танцю Аlex modern створений у вересні 2016 року і працює у сучаних танцювальних стилях: modern, contemporary. Багато уваги приділяється техніці виконання, акторській майстерності. Вивчається і класичний танець. Адже керівник студії Ольга Цапюк – артистка балету і хореограф-постановник за освітою.
Виступи Alex modern і взагалі класичний балет – ексклюзив для Олександрії. Про це вам скажуть усі, хто хоч раз бачив виступи дівчат – вихованок Ольги Цапюк.

За 7 років Alex modern брав участь у багатьох фестивалях і конкурсах різного рівня, і практично з кожного повертався з перемогами та нагородами. Є й поразки – вони, зізнається керівник колективу, дають можливість побачити недопрацювання, а значить – стати сильнішими, усвідомити перспективи зростання.
Кожен концерт Аlex modern Ольга Цапюк створює так, щоб глядачу було цікаво, аби він побачив не просто номери, а сюжет, і замислився. Теми беруться абстрактні, що вимагають розгадування. У таких розповідях кожен знайде щось своє, співзвучне особистому досвіду.
Отже, в олександрійських дітей є шанс спробувати себе у балеті. Зразковий аматорський хореографічний колектив Палацу культури «Світлопільський» Alex Modern запрошує бажаючих вивчати сучасний і класичний танець. Основна вимога – велике бажання і працелюбність. Комплекція і група здоров’я також мають значення.


Ярослава Волошко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень