25.06
2015

Олександрійський завод підйомно-транспортного обладнання “Віра-Сервіс Інтермаш” отримав ліцензію на ремонт та модернізацію військової техніки – про це нас повідомив генеральний директор підприємства Михайло Сулятицький.

 

– Дані роботи включають в себе капітальні ремонти бронетехніки – ходової частини, коробок передач та іншого, тобто поглиблена модернізація. Поки що для забезпечення обсягів ми самостійно ведемо переговори з військовими частинами, оскільки розподіл державних замовлень відбувся ще у березні, а ліцензію наше підприємство отримало пізніше. На даний час у нас у роботі є один зразок – бойова розвідувально-дозорна машина “Хазар” (БРДМ-2). Над нею працювали технологи і конструктори, після закінчення модернізації випробуємо цю модель і матимемо в результаті власні напрацювання.

– Які виробничі можливості підприємства у цьому напрямку?

– 400 одиниць бронетехніки на рік – така наша програма. Відповідно це потребуватиме значного збільшення кількості робочих місць. Але з іншого боку, виконання програми у нинішніх умовах, як ви розумієте, крім нашого бажання, залежить ще від багатьох обставин і факторів. Та принаймні, бажання освоювати нові види робіт у нас достатньо. Є також і досвід, адже ми вже ремонтували бронетранспортери для нашої армії і маємо схвальні відгуки про якість нашої роботи.

– Були й інші замовлення для війська?

– Так, підприємство вже виготовляло і надалі готове виробляти з наших власних розробок для прикордонних військ і блок-постів металоконструкції спостережних веж, житлові будинки-модулі для військових, а також для тимчасово переміщених осіб, інші різноманітні вироби.

– Чи не означає це перепрофілювання підприємства на воєнні потреби і відмову від традиційної продукції?

– Жодним чином. Як і раніше, ми будемо виконувати замовлення на виготовлення вантажопідйомних кранів різних типів, металоформи для залізобетонних мостових балок великих прольотів та іншу унікальну продукцію, яку в Україні, крім нас, ніхто не виготовляє.

О.Осауленко

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень