3.06
2022

Війна не чекатиме

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Уже понад три місяці триває війна в нашій країні. У ці важкі для кожного з нас часи український народ як ніколи об’єднався та згуртувався у подоланні загальної біди. Мешканці нашого міста теж не стали винятком. Майже кожен олександрієць так чи інакше доклав своїх зусиль до приближення нашої перемоги.От і колектив Олександрійського наркодиспансеру нещодавно передав чималу суму коштів, зібрану з зарплати працівників, до ательє «Семицветик» Тетяни Шкіль і Олексія Лахтарини. За ті кошти придбали тканину і фурнітуру. З них були пошиті плитоноски, наколінники та інше. І все це передали нашим хлопцям з територіальної оборони (ТрО).
Тетяна і Олексій ще з 2014 р., з початку конфлікту на Донбасі, всіма силами допомагали фронту, а зараз в їхньому підприємстві 24/7 шиють усе, що потрібно нашим захисникам, військовим на фронті та з ТрО: плитоноски, розгрузки, кишені під АК, рації та гранати, сумки, наколінники і т.ін. Колектив наркодиспансеру теж не вперше надає чималу волонтерську допомогу.
“Люди допомагають хто чим може. Надають гроші, а ми самі вже шукаємо та купуємо тканину та фурнітуру. З цим зараз важко, але ми робимо усе можливе, – розповідають Тетяна і Олексій – наразі ми працюємо тільки для захисників: ніяких спідничок чи штанців сьогодні – сказали ми своїм клієнтам. Бо війна не чекатиме… І якщо в нашому місті доволі спокійно, ми маємо можливість гуляти вулицями та навіть відвідувати кафе, то на фронті нашим хлопцям зовсім не спокійно. Війна триває. І про це не варто забувати. Ми не збираємося зупинятися, наші захисники потребують нашої допомоги”.
Тетяна і Олексій висловлюють велику подяку працівникам наркодиспансеру, а також всім іншим мешканцям міста, які перераховують гроші на матеріал для пошиття військового обмундирування, приносять тканину з фурнітурою до ательє та надають багато іншої гуманітарної допомоги хлопцям.

Ольга Каткова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень