25.08
2019

Українська ведуча Надія Матвеева під час підготовки до шоу «Танці з зірками» відвідала Олександрію.

Танцюристи та їх зоряні партнери з нетерпінням чекають свого першого виходу на паркет. До свого першого ефіру також старанно готується наш земляк, тренер і хореограф Валерій Шохін і його чарівна партнерка, відома телеведуча України, Надія Матвєєва.

Як нам стало відомо з вуст дружини Валерія, Віри Літвінової, в день першого знайомства Валерія та Надії, зірка відразу виявила про своє бажання багато тренуватися і готовність приїхати в Олександрію. Як видно з опублікованих фото в інтернеті знайомство з першими танцювальними «па» зірки успішно пройшло в нашому місті в «VIVA DANCE SPORT STUDIO» — у власній танцювальній студії Валерія Шохіна і Віри Літвінової. зарегистрироваться в Космолот

— До початку проекту і офіційної презентації всіх учасників потрібно було суворо тримати інтригу, — розповідає Віра Литвинова.
— Не можна було опубліковувати фото і світитися на людях, але Надія дуже любить піші прогулянки, смачну кухню, тому вільно гуляла в нашому місті і часто обідала в кафе-ресторані “Спорт Тайм”.
Надія дуже цілеспрямована! Вона приїжджала до нас на 10 днів тренуватися в липні і проводила в залі по 6-7 годин на день, танцюючи і відточуючи техніку бальних танців. Адже саме на техніку буде вся увага від суддів в цьому сезоні.

ALEX CITY 

Один комментарий

  • […] геймеров к приключениям и богатствам. Компания описание Novomatic стала одним из самых преуспевающих брендов, […]

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень