10.07
2015

В одному з офісних приміщень олександрійського торговельного центру “Гранд Плаза” розпочав свою роботу міськрайонний штаб партії “Солідарність”. З нагоди відкриття штабу 4 липня відбулася прес-конференція, у якій взяли участь представники місцевих ЗМІ, керівник Олександрійської міської організації “Солідарності” Сергій Коваленко та голова районної організації – Андрій Коломійцев.


У своїх вступних доповідях, а також відповідаючи на запитання журналістів, обидва очільники місцевих партійних організацій повідомили, що головна мета створення штабу – підготовка до участі кандидатів від “Солідарності” у місцевих виборах. При цьому вони нагадали, що ця політсила входить до Блоку Петра Порошенка. “Наша позиція – підставити плече чинному Президенту держави як на рівні міста, так і на рівні районної та обласної рад”, – сказав Сергій Коваленко.
Цілком природньо, що відразу ж з’явилися запитання: чи будуть від “Солідарності” кандидати на посаду олександрійського міського голови, у депутати міської та обласної рад, і хто ці кандидати.
Але співрозмовники, напевне, чітко дотримуючись норм законодавства про передвиборну агітацію, утрималися від конкретизування персоналій, зазначивши, що кандидатура на посаду мера Олександрії “буде названа тоді, коли прийде час, але можна сказати одне: цей кандидат визначатиметься за результатом співпраці інших політичних сил демократичного спрямування”. З якими політичними силами збираються співпрацювати у передвиборний період осередки? “Блок Петра Порошенка має високий рейтинг, отож у нас на місцевому рівні також є однодумці й відчувається надійна підтримка”, – відповів А.Коломійцев.
Також обидва очільники не вважали за потрібне передчасно розголошувати партійні таємниці і стосовно кількісного складу місцевих організацій (“на даний час це не грає ролі”) та про соціологічні дослідження щодо підтримки чи не підтримки населенням міста і району даної політичної сили. “Внутрішні дослідження ми проводили, але оприлюднювати їх поки що не вважаємо за потрібне, оскільки це не головне”, – сказав С.Коваленко.
Не йшлося (хоча б приблизно) і про передвиборну програму, оскільки, за словами співрозмовників, партія «Солідарність» працювала і буде працювати для місцевих громад не лише напередодні виборів, а повсякчас. Правда, Сергій Коваленко одним із майбутніх пріоритетів назвав забезпечення роботою олександрійців і промовив загадкову фразу, не конкретизуючи її: “Вже зараз я бачу можливість створення в Олександрії не менше 120-ти нових робочих місць”.
Втім, два прізвища (крім Президента України) з уст керівників все-таки пролунали: це голова обласної організації “Солідарність” Костянтин Яремчук і Сергій Кузьменко, частиною команди якого вважають себе місцеві осередки даної політичної сили.
Міськрайонний штаб “Солідарності” працює у кімнаті №13 ТЦ “Гранд Плаза” з 1 липня щоденно, крім суботи і неділі, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00.

Наш кор.

, , .

Один комментарий

  • Сергей Коваленко – политическая проститутка. Сколько он поменял уже партий , только на памяти у меня – Наша Украина, партия промышленников, и вот теперь у Порошенко в партии.

    И как то уже позабылось как он падал в колени к Цапюку, что бы его не увольняли с должности директора коллегиума, после скандала с столовой школьной и «левой» охраной коллегиума.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень