3.10
2015

1 жовтня світова спільнота відзначала День музики. В Олександрії це свято поєдналося ще з однією приємною подією – урочистим відкриттям концертної зали дитячої музичної школи після довгоочікуваного капітального ремонту. Розділити радість з педагогічним колективом та вихованцями закладу завітали міський голова С.Цапюк, начальник управління культури і туризму В.Чернецька, голова міського комітету профспілки працівників культури Т.Мокрецова, батьки учнів та випускники музичної школи різних років.

Вітаючи присутніх зі святом, Степан Кирилович зазначив, що сьогодні особлива увага влади спрямована на надання якісної освіти не лише у загальноосвітніх, а й у позашкільних закладах. Олександрійська дитяча музична школа є однією з найкращих в області. Її вихованці є переможцями багатьох Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів. Це свідчить про високий рівень майстерності викладачів різних музичних дисциплін. Враховуючи те, що у концертній залі музичної школи проходить чимало конкурсних заходів різного рівня, виступів відомих музикантів і творчих колективів, за ініціативи міського голови С.Цапюка тут було здійснено капітальний ремонт. Зокрема, встановлені нові металопластикові вікна, оновлено покриття підлоги сцени і балкону, пофарбовано стіни і стелю, а також виготовлено новий одяг сцени.

Як повідомив міський голова, у майбутньому планується замінити покриття підлоги у глядацькій залі та встановити нові, спеціальні крісла; здійснити ремонт фойє другого поверху та східців

I. Московченко

, .

коментарі 2

  • Зал красиво отремонтировали. И сохранили все стилистику. А люстра вообще раритет, хорошо, что сохранили, на цвет.мет не сдали.

    Мне нравится! Thumb up 0

  • АRлЕkiNo пишет:

    Муха, сидевшая на спине у вола, смела утверждать : – “Мы пахали!” Похоже она была талантлива, ибо выражалась кратко. Обходилась без выражений типа – “за ініціативи, за сприянням, за підтримки, з особливоі уваги”…і під самісіньке свято!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень