26.11
2015

1 грудня о 17.00 годині в приміщенні Олександрійської дитячої музичної школи  вiдбудуться громадськi слухання.

На розгляд виносяться  питання:

– про проект програми економічного і соціального розвитку міста Олександрії
на 2016 рік;

– про проект бюджету міста Олександрії на 2016 рік.

Для участі в громадських слуханнях запрошуються депутати міської ради, посадовi осіби місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій усіх форм власності, голови інститутів громадянського суспільства, мешканці міста Олександрії.

коментарі 2

 • Анонім пишет:

  Три прості питання.1)- який мінімальний термін передбачений ЗУ- “Про місцеве самоврядування” з моменту оприлюднення до дня проведення громадських слухань? 2)- чи можна всерйоз обговорювати бюджет міста на 2016 рік,(на 70-80%залежний від держнадходжень), коли державний бюджет знаходиться ще у протизачаточному стані? 3)- патякати про перспективи розвитку міста порушуючи норми ЗУ та здоровий глузд?
  А, про ЗВІТ за минулий період правління – ви побачили у оголошеному порядку денному?!
  Бюджетники і комунальники – стройними рядами і колонами -“кроком руш”!… Однодушне схвалення черговоі пурги – “забезпеч”! Рта открыть с наивным возгласом ” а король то, голый” – “несметь”! (Репетиции прошлых лет живы в памяти, на манеже всё теже, сценарий накатан, хепи энд предрешен…и только на уровне собственной кухни осознание своей марионеточности,…но после ужина это проходит, к утру обретается уверенность “а чё я мог, я как все, а нехай будЕ”…)

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Горожанин пишет:

  Это для коллективной ответственности за будущие бюджетные “перегибы”? Мол, это не я, это все они, и слушали, и согласовывали.

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень