12.11
2021

Великий маленький футбол

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Життя – річ не проста, й не завжди складається так, як нам би хотілося. Тобто, не кожний, хто любить та вміє, наприклад, танцювати або співати, стане професійним танцюристом або співаком та буде виступати на сцені. Так само не кожний спортсмен зможе присвятити життя улюбленому заняттю повністю, але часто любов до нього залишається з людиною назавжди.

Саме такі люди, хто вміє й хоче грати у футбол, але за якимись життєвими обставинами не має можливості займатися цим на професійному рівні, об’єднуються, наприклад, в аматорські футбольні команди. Але в усьому іншому в них майже все по-справжньому, як у великому футболі, – багато тренувань, змагання, чемпіонати, вболівальники, перемоги та поразки. Хіба що глядачів на матчах трохи менше, і вони спокійніші.
Шостого листопада на стадіоні Олександрійського аграрного професійного ліцею в селі Березівці відбувся фінал 20-го чемпіонату Олександрійщини з футболу серед аматорських команд сезону 2021 р. Як видно з назви чемпіонату, він проводиться вже в двадцятий раз, але вперше в іншому форматі – 7х1. Тобто, футбольні команди складаються з семи осіб та воротаря й грають два тайми по 30 хвилин. Це пов’язане з тим, що не всі аматорські команди мають у своєму складі потрібну кількість футболістів. Окрім переможця серед команд, на чемпіонаті визначили найкращих у трьох номінаціях: «Кращий гравець», «Кращий воротар» та «Кращий бомбардир». Ними стали відповідно Пісний Володимир («Шляховик»), Цевух Андрій («Ковчег»), Карамалак Олександр («Шляховик», 36 мячів).
У чемпіонаті брали участь десять команд Олександрії та району: «Шляховик» – футболісти-аматори, олександрійці; «Ковчег» – команда релігійної громади «Ковчег спасіння»; команда Нової Праги з відповідною назвою; «Агродар» – команда села Березівки; «Агровіста» – футболісти з Головківки; «Авіатор» – команда Олександрійської військової частини; футбольна команда “Усівка”, яка складається з фанатів ФК «Олександрія»; «Олімпік» – олександрійська команда; команда з Червоної Кам’янки та «Опал» – команда Олександрійського професійного аграрного ліцею.
Чемпіонат Олександрійщини з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року розпочався ще п’ятого червня, а 6 листопада визначилися найсильніші: команди «Агродар» та Нової Праги вибороли «бронзу», друге місце на чемпіонаті посіла команда «Ковчег», а переможцями стали футболісти «Шляховика».
Організатори чемпіонату – громадська організація «Олександрійська міська федерація футболу», яку очолює Ігор Костиря, разом з головою ГО «Федерація футболу Олександрійського району» Юрієм Котовим. За що їм величезна подяка, адже для футболістів-аматорів, захоплених людей, такі заходи, участь у змаганнях та особливо перемоги в них дуже важливі – вони допомагають знаходити сили та час займатися улюбленою справою й надалі.

Ольга Антонова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень