18.04
2019

Vashart едет в Барселону

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko


Галерея везет выставку в Испанию!

А тепер по порядку для тех, кто не в теме.
В прошлом году мы написали мега проект “Зірковий шлях в мистецтві почитається з Vashart gallery, который высоко оценил Украинский Культурный Фонд и осенью мы приступили к его реализации. Провели конкурс детского рисунка, нашли трех талантливых детей и началось самое интересное-  к трем девочкам были приставлены наставники-профессиональные художники: Охапкин Александр Игоревич, Анна Душина и я, Ирина Кваша. Дети- Настя Яцина, Лера Дрозд и Джульетта Оганесянц забросали нас креативными идеями, очень даже философскими на тему украинской аутентичности, уникальности нашего культурного наследия.

Усі разом ми створили contemporary art з використанням трьох дуже виразних направлень українського образотворчого мистецтва- трипільська культура, петриківський розпис та творчість народної художниці Марії Приймаченко. Майже за місяць ми створили серію з 9 картин (1х1м) “В майбутнє крізь минуле”, де переплелись всі три направлення.

В 2019році ми планували показати виставку українцям. Вже домовился з Криворіжським музеєм та Жовтоводським (квітень-травень)та розіслали каталоги в різні галереї. Та ці роботи зацікавили Сергія Чайку (кавалера Ордена Культури і Мистецтв Франції) і нас запросили до Барселони. І не просто відправити роботи, а приїхати повним складом та ще й провести майстер клас з петриківки.

Завдяки небайдужості та захопленню мистецтвом наших земляків Сергія Чайки та Романа Лазаренка ця подорож стала можливою і наша команда вже через тиждень вирушає у мандрівку на персональному автобусі до Іспанії  за що їм велика подяка!

Окрема подяка Ользі Дзюбан за організацію та запрошення

Ирина Кваша

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень