10.10
2018

В селі Попельнастому, 19 жовтня, відбудеться урочисте відкриття культурно-освітнього центру «ТОЛОКА». Про це на свій сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив місцевий мешканець, краєзнавець, Валерій Жванко.

В приміщенні культурно-освітнього центру знаходиться бібліотека, музей, галерея, кінозал, в також квест кімната.

«Ця довгоочікувана подія стала результатом спільної праці всієї нашої громади! Багато років старожили нашого села ділилися своїми спогадами з односельцями, допомагали школярам у написанні рефератів і творчих робіт з історії, надавали документи, фотографії і різноманітні предмети старовини.

Один комментарий

 • Дід Панас пишет:

  ТОЛОКА, -це коли усі односельці, підкоряючись неписаному, святому одвіковічному звичаю, добровільно збирались біля великого глиняного замісу…і всі разом допомагали звести стіни нового будинку для свого односельця. Поважні причини неучасті – не розглядались. Навіть тимчасові сусідські непорозуміння і сварки відкидались перед цим великим єднаючим колективним дійством.
  Співучасть у долі кожного односельця, спільна праця без матеріальної винагороди, совість і щирість відносин, взаємодопомога, ось характерні риси справжнього українського села і селянства!
  На превеликий жаль, все це вже втрачено, скорше назавжди.((
  Правда, в гульні і притянутій за вуха квестності, ТОЛОКА, може знайти своє уродливе відображення і продовження((
  Імхо.

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень