24.03
2020

24 березня С.Цапюк провів перше засідання оперативного штабу.

У Центральній міській лікарні підготовлені 3 ізольованих бокси, куди можуть бути розміщені хворі на респіраторну хворобу COVID-19. При виявленні в Олександрії першого хворого медичні заклади будуть забезпечені усіма засобами індивідуального захисту і апаратами штучної вентиляції легень, які акумульовані на базі обласного департаменту охорони здоров’я.
Також підготовлено перелік гуртожитків навчальних закладів, які можуть забезпечити 600 місць для перебування людей, що контактували з хворими.
Двірники, закріплені за багатоповерхівками, готові до здійснення дезінфекції дверних ручок і перил у під’їздах.
Лікарям вторинної ланки, які мають підвищене навантаження, з міського бюджету до зарплати додатково доплачують один посадовий оклад.
Із 25 березня при штабі працюватиме цілодобова гаряча лінія трьох мобільних операторів для екстрених повідомлень. Телефони будуть повідомлені додатково.

Сучасна Олександрія

Один комментарий

 • Допитливий пишет:

  Тобто пандемія до Олександрії ще не дійшла. Карантин є, пандемії нема!? “Остров вєззєнія, в океане есть”!))
  Але штаб по її зустрічі створений.
  Всі обмежуючі заходи – на роботі, навчанні, д/садках, бібліотеках, в магазинах, аптеках на транспорті і “сиди дома не гуляй” введені і діють.
  Щодо хтось захворів – передбачено куди зачинити, а чим і ким лікувати підвезуть з області.
  (акумульовану апаратуру треба змонтувати і мати навики-вміння користуватись-застосовувати, а хвороба розвивається стрімко!)
  Двірники призначені для дезінфекції дверних ручок і перил, а поки що це не робиться!?..
  Перелік гуртожитків підготовлений! Перелік а не самі гуртожитки.. А, як щодо умов перебування тих, що контактували? Ізоляція, харчування, нагляд, умови для гігієни? Куди подіти-розселити постояльців гуртожитків?
  Таке враження, що там де можна щось заборонити – карантинні заходи “тут как здєсь”. На відміну від того коли треба щось реально зробити “тут как, а мы могём!” – плануєм, передбачаєм, отримуєм, переліковуєм і готові до здійснення. І це тіко перше засідання штабу!
  “Толи ещё будет”…

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень