9.02
2022

Кількість працездатного населення Олександрійської громади становить 37,3 тисячі людей. Із них офіційно зайнятого населення – 31,4 % від усього працездатного, а це близько 11,7 тисячі жителів громади.

Такий показник зайнятості населення пояснюється тим, що частина працездатного населення працює на підприємствах, зареєстрованих за межами територіальної громади. Більш того, не всі роботодавці укладають трудові відносини з найманими працівниками, особливо у сфері торгівлі, надання послуг та організації харчування. Тож робота з легалізації праці та заробітної плати серед жителів громади продовжуватиметься й надалі.
Тому пріоритетним напрямком для розвитку підприємництва і збільшення зайнятості населення в 2022-2024 роках визначено створення сприятливого клімату для ведення господарської діяльності та удосконалення відносин і співпраці підприємств і влади. Із цією метою на останній сесії міської ради була ухвалена Програма зайнятості населення Олександрійської громади на найближчі 3 роки.
Уже в цьому році можливе створення близько 200 робочих місць на базі комунального підприємства «Олександрійський транспорт», торгового центру «ЕпіЦентр» та «McDonald’s».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень