4.12
2019

З метою убезпечення громадян, особливо людей похилого віку, які проживають самотньо, та бездомних осіб від переохолодження взимку, міський голова С.Цапюк підписав розпорядження про соціальний захист громадян у зимовий період 2019-2020 років.


Рятувальникам необхідно забезпечити встановлення і функціонування пунктів обігріву для осіб без визначеного місця проживання.
У складі фахівців соцслужб буде створено «Соціальний патруль» для періодичного патрулювання місць можливого перебування безпритульних осіб, які можуть потребувати допомоги, оперативного реагування на виклики щодо надання допомоги вразливим верствам населення та доставки потерпілих до пункту обігріву або найближчого лікувального закладу.
З метою недопущення випадків переохолодження громадян забезпечити функціонування телефонів гарячої лінії: 7-01-36 – територіальний центр соціального обслуговування; 7-29-79 – управління праці та соціального захисту населення міської ради; 103 – станція Швидкої допомоги; 7-40-43 – приймальне відділення Міської лікарні №1.
У терцентрі та міській організації Товариства Червоного Хреста будуть діяти пункти прийому від населення речей, теплого одягу, продуктів харчування для забезпечення громадян, особливо громадян похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, та бездомних осіб.


Сучасна Олександрія

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень